Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

UFO S/2400 Infrared Isıtıcı Fiyatları

Ufo Star 2400 W Duvar Tipi Isıtıcı

Satıcı: demirel home

5.642,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5642.00
UFO S/2400 W Duvar Tipi Isıtıcı

Satıcı: UFOTR

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 6009
Ufo S24 Star Duvar Tipi Isıtıcı 2400W Termostatlı Kullanım Alanı 25 m2 Siyah Renk

Satıcı: ufotr | 31 yorum

6.027,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 6027.80
UFO Star 2400 Watt Duvar Tipi Termostatlı Isıtıcı

Satıcı: Smartman

6.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 6200.00
UFO Ufo Star 2400 W Duvar Tipi Isıtıcı - Termostatlı Infrared Kullanım Alanı İçin Şık Tasarım

Satıcı: ufotr | 105 yorum

6.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 6280.00
UFO Star S/24 2400 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: Ufotr

6.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 6280.00
Ufo Star S 24 2400 W Termostatlı Elektrikli Duvar Tipi Infrared Isıtıcı 25 m2

Satıcı: UFOTR

6.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 6280.00
UFO Star 2400 Watt Duvar Tipi Termostatlı Isıtıcı

Satıcı: UFOTR

6.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 6280.00
Ufo Star S/24 2400 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: EFEFARUKAVM

6.779,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 6779.50
UFO Star S/24 2400 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: TECHWORLD

6.788,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 6788.07
Ufo Star S/24 2400 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: EFEFARUKAVM

6.830,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 6830.16
UFO Star S/24 2400 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: Adal Mağazacılık

7.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 7190.00
Ufo Star 2400 W Infrared Isıtıcı + Ayak

Satıcı: gunesavmeregli

7.254,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 7254.00
Ufo Star S/24 2400 W Infrared Isıtıcı+ayak

Satıcı: EFEFARUKAVM

7.325,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 7325.23
Ufo Star S 24 2400 W Termostatlı Elektrikli Duvar Tipi Infrared Isıtıcı 25 m2

Satıcı: EFE FARUK AVM

7.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 7450.00

UFO S/2400 Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

UFO S/2400 Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Yok
Var
Filament Sayısı:

UFO S/2400 Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2400 W
• Filament Sayısı 1 Adet
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var

TASARIM

• Yükseklik 88 cm
• Genişlik 19 cm
• Derinlik/Çap 9 cm
• Renk Seçenekleri Gri

UFO S/2400 Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.