Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

UFO Star 29 2900W Infrared Isıtıcı Fiyatları

Ufo Star 2900 Watt Duvar Tipi Termostatlı Isıtıcı

Satıcı: Sefam Home

6.844,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 6844.80
Ufo Star S/29 2900 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: SEFA'M HOME

6.974,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 6974.30
Ufo Star 2900 Watt Duvar Tipi Termostatlı Isıtıcı

Satıcı: Smartman

7.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 7000.00
UFO STAR S 29 2900W İNFRARED DUVAR TİPİ TERMOSTATLI ISITICI SOBA AYAKSIZ

Satıcı: SEFA'M HOME

7.131,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7131.79
UFO S/2900 W Duvar Tipi Isıtıcı

Satıcı: sefa-mhome

7.234,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 7234.47
Ufo Star S 29 2900 W Termostatlı Elektrikli Duvar Tipi Infrared Isıtıcı 25 m2

Satıcı: SEFA'M HOME

7.391,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 7391.40
UFO S/2900 W Duvar Tipi Isıtıcı

Satıcı: ozkanavm

7.533,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 7533.00
Ufo Star S/29 2900 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: EFEFARUKAVM

7.689,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 7689.50
Ufo Star 2900 W Duvar Tipi Isıtıcı - Termostatlı, 30 m² Kapalı Alan Isıtma ve Sağlıklı Isıtma Teknolojisi

Satıcı: SEFA'M HOME | 128 yorum

7.719,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 7719.87
Ufo Star S/29 2900 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: EFEFARUKAVM

7.746,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7746.96
UFO Duvar Tipi Isıtıcı - Termostatlı

Satıcı: Ufotr

7.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 7780.00
UFO Ufo S29 Star Infrared 2900W Duvar Tipi Isıtıcı (Ayak Hariç) - Siyah

Satıcı: SEFA'M HOME | 6 yorum

7.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

12 7860.00
Ufo Star S/29 2900 W Infrared Isıtıcı - Ayak Hariç

Satıcı: AYMETDTM

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 7999.00
UFO Star S 29 2900w Infrared Duvar Tipi Termostatlı Isıtıcı Soba Ayaksız

Satıcı: SEFAM HOME

8.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 8490.00

UFO Star 29 2900W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

UFO Star 29 2900W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Yok
Var
Filament Sayısı:

UFO Star 29 2900W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2900 W
• Filament Sayısı 1 Adet
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 4.8 kg
• Yükseklik 108 cm
• Genişlik 19 cm
• Derinlik/Çap 9 cm
• Renk Seçenekleri Gri

UFO Star 29 2900W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.