Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay

UFO Star 19 1900W Infrared Isıtıcı Fiyatları

UFO Star 1900 Watt Duvar Tipi Termostatlı Isıtıcı

Satıcı: Smartman

5.684,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 5684.00
Ufo Star S/19 1900 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: EFEFARUKAVM

5.869,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5869.50
Ufo Star S/19 1900 W Infrared Isıtıcı (Gri)

Satıcı: EFEFARUKAVM

5.913,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5913.36
Ufo Star S/19 1900 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: EfeFarukAvm

5.998,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 5998.50
Ufo Star S/19 1900 W Infrared Isıtıcı+Ayak

Satıcı: EFEFARUKAVM

6.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 6279.00
Ufo Star S/19 1900 W Infrared Isıtıcı+ayak (Siyah)

Satıcı: EFEFARUKAVM

6.382,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6382.50
Ufo Star 1900 W Infrared Isıtıcı Gri + Ayak

Satıcı: EfeFarukAvm

6.417,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 6417.00
UFO Star S/19 Elektrikli Isıtıcı 1900W Yüksek Performanslı Taşınabilir Isıtma Cihazı

Satıcı: EFE FARUK AVM | 160 yorum

6.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 6450.00
Ufo S19 Star Infrared 1900W Duvar Tipi Isıtıcı (Ayak Hariç)

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

6.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 6450.00
Ufo Star S/19 1900 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: EFE FARUK AVM

6.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 6450.00
Ufo Star S/19 1900 W Infrared Isıtıcı+ayak

Satıcı: EFE FARUK AVM

6.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 6900.00

UFO Star 19 1900W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

UFO Star 19 1900W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var
Filament Sayısı:

UFO Star 19 1900W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Infrared Isıtıcı
• Kontrol Şekli Isı Ayar Düğmesi
• Etki Alanı (en fazla) 20 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar Tavan
• Diğer Özellikler Alüminyum Paslanmaz Gövde IP34 Suya Karşı Yalıtımlı Termostat

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 1900 W
• Min. Isıtma Gücü 270 W
• Kademe Sayısı 4 Kademe
• Filament Sayısı 1 Adet
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 4.8 kg
• Yükseklik 19 cm
• Genişlik 86 cm
• Derinlik/Çap 9 cm
• Renk Seçenekleri Siyah

UFO Star 19 1900W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.