Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

UFO Term 2300W Infrared Isıtıcı Fiyatları

UFO Term 2300W Kule Tipi Isıtıcı

Satıcı: Smartman

5.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 5200.00
UFO Term 2300W Kule Tipi Isıtıcı

Satıcı: Sefam Home

5.492,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 5492.40
UFO Term 2300W Kule Tipi Isıtıcı

Satıcı: SEFAM HOME

5.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 5720.00
UFO Kule Tipi Isıtıcı 2300W Elektrikli Portatif Siyah Termostatlı Kullanım Alanı 23 m2

Satıcı: Orfemu | 41 yorum

5.725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 5725.00
UFO Term 2300W Kule Tipi Isıtıcı

Satıcı: SEFAM HOME

5.725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 5725.00
Ufo Term Kt 23 2300W Isıtıcı

Satıcı: SEFAM HOME

5.770,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

6 5770.40
UFO Term 2300W Kule Tipi Isıtıcı

Satıcı: SEFA’M HOME

5.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 5979
Ufo Term 2300 W Kule Tipi Infrared Isıtıcı

Satıcı: AYMETDTM

6.005,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 6005.10
Ufo Term Kt 23 2300W Isıtıcı

Satıcı: EFEFARUKAVM

6.197,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6197.50
Ufo Term Dik Elektrikli Soba Isıtıcı 2300 Watt Kule Tipi

Satıcı: Albihele

6.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 6240.00
Ufo Term Kt 23 2300W Isıtıcı

Satıcı: SEFA'M HOME

6.305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 6305.00
Ufo Term 2300 W Kule Tipi Isıtıcı

Satıcı: sefa-mhome

6.490,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 6490.47
Ufo Term 2300 W Kule Tipi Isıtıcı

Satıcı: EfeFarukAvm

6.965,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 6965.70
Ufo Term Kt 23 2300W Isıtıcı

Satıcı: EFE FARUK AVM

7.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 7490.00

UFO Term 2300W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

UFO Term 2300W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Yok
Var
Filament Sayısı:

UFO Term 2300W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2300 W
• Filament Sayısı 1 Adet
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 4.8 kg
• Yükseklik 111.3 cm
• Genişlik 40.3 cm
• Derinlik/Çap 37.6 cm
• Renk Seçenekleri Siyah

UFO Term 2300W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.