Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

İvigo EFP4550E25 2500W Fanlı Fiyatları

ivigo Isıtıcı, EFP4550M25B İvigo Fanlı Panel Isıtıcı 2500W Manuel

Satıcı: Ardaexpress

7.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7209.00
İvigo Isıtıcı, Efp4550e25b İvigo Fanlı Panel Isıtıcı 2500W

Satıcı: ardaexpress

8.372,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8372.00
Vigo Efp4550e25b Fanlı Elektrikli Panel Isıtıcı 2500W Kumandalı

Satıcı: Hindirim

8.586,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 8586.80
İvigo EFP4550E25B Fanlı Elektrikli Panel Isıtıcı 2500w Kumandalı

Satıcı: HİNDİRİM

8.608,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 8608.75
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Fanlı Dijital 2500 Watt Beyaz Kumandalı Efp4550E25B

Satıcı: Hindirim

8.681,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 8681.12
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Fanlı Dijital 2500 Watt Beyaz Kumandalı Efp4550e25b

Satıcı: Hindirim

9.336,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 9346
ivigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Fanlı Dijital 2500 Watt Beyaz Kumandalı Efp4550e25b

Satıcı: ivigo ısıtıcılar

9.436,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9436.00
İVİGO ISITICI, EFP4550E25B İVİGO FANLI PANEL ISITICI 2500W

Satıcı: İVİGO ELEKTRİKLİ ISITICILAR

9.436,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 9436.00
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Fanlı Dijital 2500 Watt Beyaz Kumandalı Efp4550e25b

Satıcı: Hindirim

9.436,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 9436.00

İvigo EFP4550E25 2500W Fanlı Fiyat Geçmişi

İvigo EFP4550E25 2500W Fanlı Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Yok

İvigo EFP4550E25 2500W Fanlı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Fanlı/Seramik Isıtıcı
• Kontrol Şekli Uzaktan Kumanda
• Etki Alanı (en fazla) 30 m²
• Kullanım Pozisyonu Dikey
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Açma Kapama Anahtarı Elektronik Oda Sıcaklık Kontrolü Enerji Tüketim Göstergesi Fan Sistemi IP24 Su Koruması

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2500 W
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 7.8 kg
• Yükseklik 45 cm
• Genişlik 50 cm
• Derinlik/Çap 9.8 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

İvigo EFP4550E25 2500W Fanlı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.