Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var

İvigo EPK4570M10B 1000W Konvektör Isıtıcı Fiyatları

ivigo SOLARİS MANUEL 1000 WATT KONVEKTÖR ISITICI

Satıcı: ardaexpress

3.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3198.00
İvigo Epk4570m10b Beyaz 1000 W Manuel Konvektör Isıtıcı Ayaklı

Satıcı: ivigoonline

4.563,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4563.00
İvigo Epk4570m10b Beyaz 1000 W Manuel Konvektör Isıtıcı Ayak Ve Askılı

Satıcı: ivigoonline

5.148,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5148.00
iVigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 1000 Watt Beyaz EPK4570M10B

Satıcı: HİNDİRİM

5.239,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 5239.51
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 1000 Watt Beyaz

Satıcı: İvigo Isıtıcı

5.349,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 5349.80
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 1000 Watt Beyaz Epk4570M10B

Satıcı: Hindirim

5.349,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 5349.80
iVigo EPK4570M10B 1000 W Manuel Panel Konvektör Isıtıcı Beyaz

Satıcı: ivigoısıtıcılar

5.407,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 5407.95
ivigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 1000 Watt Beyaz Epk4570m10b

Satıcı: ardaexpress

5.815,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 5815.00
iVigo EPK4570M10B 1000 W Manuel Panel Konvektör Isıtıcı Beyaz

Satıcı: ardaexpress

5.815,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 5815.00
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 1000 Watt Beyaz Epk4570m10b

Satıcı: Hindirim

5.815,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 5815.00
İvigo 1000 W Termostatlı Elektrikli Duvar Tipi Konvektör Isıtıcı 12 m2

Satıcı: Ardaexpress

5.815,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 5815.00

İvigo EPK4570M10B 1000W Konvektör Isıtıcı Fiyat Geçmişi

İvigo EPK4570M10B 1000W Konvektör Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Var

İvigo EPK4570M10B 1000W Konvektör Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 1000 W
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 6.9 kg
• Yükseklik 45 cm
• Genişlik 70 cm
• Derinlik/Çap 8 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

İvigo EPK4570M10B 1000W Konvektör Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.