Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var

İvigo EPK4570M15B 1500W Konvektör Isıtıcı Fiyatları

İvigo Epk4570m15b Beyaz 1500 W Manuel Konvektör Isıtıcı Ayak Ve Askılı

Satıcı: ivigoonline

5.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 5350.00
İvigo Isıtıcı Epk4570m15b İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 1500 Watt Beyaz

Satıcı: ivigo ısıtıcılar

5.434,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 5434.50
iVigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 1500 Watt Beyaz EPK4570M15B

Satıcı: HİNDİRİM

5.475,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 5475.13
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 1500 Watt

Satıcı: İvigo Isıtıcı

5.586,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 5586.24
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 1500 Watt Beyaz Epk4570M15B

Satıcı: Hindirim

5.586,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 5586.24
İvigo EPK4570M15B 1500 W Manuel Panel Konvektör Isıtıcı Beyaz

Satıcı: ivigoısıtıcılar

5.707,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 5707.68
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 1500 Watt Beyaz Epk4570m15b

Satıcı: ARDA ENERJİ SİSTEMLERİ

5.829,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5829.12
ivigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 1500 Watt Beyaz Epk4570m15b

Satıcı: ivigo ısıtıcılar

6.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 6072.00
ivigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 1500 Watt Beyaz Epk4570m15b

Satıcı: ardaexpress

6.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 6072.00
İvigo EPK4570M15B 1500 W Manuel Panel Konvektör Isıtıcı Beyaz

Satıcı: ardaexpress

6.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 6072.00
İVİGO ISITICI, EPK4570M15B İVİGO ELEKTRİKLİ PANEL KONVEKTÖR ISITICI MANUEL 1500 WATT BEYAZ

Satıcı: İVİGO ELEKTRİKLİ ISITICILAR

6.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 6072.00
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 1500 Watt Beyaz Epk4570m15b

Satıcı: Hindirim

6.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6072.00

İvigo EPK4570M15B 1500W Konvektör Isıtıcı Fiyat Geçmişi

İvigo EPK4570M15B 1500W Konvektör Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Var

İvigo EPK4570M15B 1500W Konvektör Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ağırlık 7.2 kg
• Yükseklik 45 cm
• Genişlik 70 cm
• Derinlik/Çap 8 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

İvigo EPK4570M15B 1500W Konvektör Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.