Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

İvigo EPK4590E20 2000W Konvektör Isıtıcı Fiyatları

İvigo Epk4590e20i İnox 2000 W Dijital Konvektör Isıtıcı Ayaklı

Satıcı: ivigoonline

7.474,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 7474.00
İvigo Epk4590e20a Ahşap 2000 W Dijital Konvektör Isıtıcı Ayaklı

Satıcı: ivigoonline

8.398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

2 8398.00
İvigo Isıtıcı, Epk4590E20İ Vigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Inox

Satıcı: İvigo Isıtıcı

8.751,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 8751.04
İvigo Isıtıcı Epk4590e20i Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Inox

Satıcı: Ardaexpress

9.512,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 9512.00
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Ahşap Epk4590E20A

Satıcı: Hindirim

9.830,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 9830.20
ivigo ısıtıcı EPK4590E20A ivigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Ahşap

Satıcı: ivigo ısıtıcıları

10.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 10695
ivigo EPK4590E20A Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Ahşap

Satıcı: ardaexpress

10.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 10685.00
İVİGO EPK4590E20A İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Ahşap

Satıcı: Ardaexpress

10.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 10685.00

İvigo EPK4590E20 2000W Konvektör Isıtıcı Fiyat Geçmişi

İvigo EPK4590E20 2000W Konvektör Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Var
Yok
Devrilme Emniyeti:
Yok

İvigo EPK4590E20 2000W Konvektör Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Konvektör Isıtıcı
• Kontrol Şekli Dijital Panel
• Etki Alanı (en fazla) 24 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar Zemin
• Diğer Özellikler Elektronik Panel Enerji Tasarrufu Enerji Tüketim Göstergesi Hassas Oda Sıcaklığı Kontrolü IP24 Su Koruması Ortam Sıcaklığı Göstergesi

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Yok
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 8.8 kg
• Yükseklik 45 cm
• Genişlik 90 cm
• Derinlik/Çap 8 cm
• Renk Seçenekleri Kahverengi Pembe Yeşil

İvigo EPK4590E20 2000W Konvektör Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.