Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

İvigo EPK4590E20BPR 2000W Konvektör Isıtıcı Fiyatları

İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Beyaz EPK4590E20B

Satıcı: Hausport

6.540,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 6540.75
İvigo Epk4590E20B 2000 W Termostatlı Elektrikli Duvar Tipi Konvektör Isıtıcı 24 m2

Satıcı: Hausport

6.540,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 6540.75
İvigo Epk4590e20b İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Beyaz

Satıcı: ardaexpress

7.989,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 7989.80
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Beyaz Epk4590E20B

Satıcı: Hindirim

8.077,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 8077.60
İvigo EPK4590E20B 2000 W Dijital Konvektör Isıtıcı Beyaz

Satıcı: KoyuncuoğluMarket

8.616,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 8616.15
ivigo Isıtıcı Epk4590e20b Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Beyaz

Satıcı: ivigo ısıtıcılar

8.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 8780.00
ivigo Isıtıcı Epk4590e20b Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Beyaz

Satıcı: Hindirim

8.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 8780.00
İVİGO ISITICI, EPK4590E20B İVİGO ELEKTRİKLİ PANEL KONVEKTÖR ISITICI DİJİTAL 2000 WATT BEYAZ

Satıcı: İVİGO ELEKTRİKLİ ISITICILAR

8.780,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 8790
ivigo ısıtıcı EPK4590E20B ivigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Beyaz

Satıcı: İVİGO ELEKTRİKLİ ISITICILAR

8.780,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 8790
İvigo EPK4590E20B 2000 W Dijital Konvektör Isıtıcı Beyaz

Satıcı: welcomebaby

9.246,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 9246.99

İvigo EPK4590E20BPR 2000W Konvektör Isıtıcı Fiyat Geçmişi

İvigo EPK4590E20BPR 2000W Konvektör Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Var
Yok

İvigo EPK4590E20BPR 2000W Konvektör Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Konvektör Isıtıcı
• Kontrol Şekli Dijital Panel Uzaktan Kumanda
• Etki Alanı (en fazla) 24 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar Zemin
• Diğer Özellikler Donma Koruması Elektronik Panel Enerji Tasarrufu Enerji Tüketim Göstergesi Hassas Oda Sıcaklığı Kontrolü IP24 Su Koruması Ortam Sıcaklığı Göstergesi Programlanabilir Isı Azaltma Modülü

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 8.8 kg
• Yükseklik 45 cm
• Genişlik 90 cm
• Derinlik/Çap 8 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

İvigo EPK4590E20BPR 2000W Konvektör Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.