Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

İvigo EPK4590E25BPR 2500W Konvektör Isıtıcı Fiyatları

İvigo Epk4590e25b Beyaz 2500 W Dijital Elektrikli Konvektör Isıtıcı Ayaklı

Satıcı: ivigoonline

8.626,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8626.00
İvigo Epk4590E25B 2500 W Termostatlı Elektrikli Ayaklı Konvektör Isıtıcı 28 m2

Satıcı: ARDA ENERJİ SİSTEMLERİ

9.163,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 9163.20
İvigo Epk4590e25b Beyaz 2500 W Dijital Elektrikli Konvektör Isıtıcı Ayak Ve Askılı

Satıcı: ivigoonline

9.211,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 9211.00
İvigo Elektrikli Konvektör Isıtıcı 2500W Dijital Mat Siyah

Satıcı: HİNDİRİM

9.330,27 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 9340.27
İVİGO ISITICI, EPK4590E25B İVİGO ELEKTRİKLİ PANEL KONVEKTÖR ISITICI DİJİTAL 2500 WATT BEYAZ

Satıcı: İVİGO ELEKTRİKLİ ISITICILAR

9.545,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 9555
İvigo EPK4590E25B 2500 W Dijital Panel Konvektör Isıtıcı Beyaz

Satıcı: welcomebaby

9.823,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 9823.59
İvigo EPK4590E25B 2500 W Konvektör Isıtıcı Beyaz

Satıcı: ceyy-internet

10.014,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 10014.55
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2500 Watt Beyaz Epk4590E25B

Satıcı: Hindirim

10.115,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 10115.40
İvigo EPK4590E25B Beyaz 2500 W Dijital Konvektör Isıtıcı

Satıcı: Hindirim

10.115,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 10115.40
ivigo EPK4590E25B Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2500 Watt Beyaz

Satıcı: Des Hause

11.005,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 11005.00
ivigo Epk4590e25b 2500 Watt, Digital Elektrikli Panel Isıtıcı Konvektör

Satıcı: Des Hause

11.005,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 11005.00
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2500 Watt Beyaz EPK4590E25B

Satıcı: Hindirim

11.005,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 11005.00
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2500 Watt Ahşap Epk4590e25a

Satıcı: ivigo ısıtıcıları

11.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

13 11460
İvigo Elektrikli Konvektör Isıtıcı 2500W Dijital Mat Siyah

Satıcı: ardaexpress

11.846,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

14 11856

İvigo EPK4590E25BPR 2500W Konvektör Isıtıcı Fiyat Geçmişi

İvigo EPK4590E25BPR 2500W Konvektör Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Var
Yok

İvigo EPK4590E25BPR 2500W Konvektör Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Konvektör Isıtıcı
• Kontrol Şekli Dijital Panel Uzaktan Kumanda
• Etki Alanı (en fazla) 28 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar
• Diğer Özellikler Açık Pencere Algılama Askılı Ve Sabit Ayak Seçeneği Dijital Ekran Enerji Tüketim Göstergesi IP24 Su Koruması Ortam Sıcaklığı Göstergesi Zaman Ayarlı Açma Kapama

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2500 W
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 8.8 kg
• Yükseklik 45 cm
• Genişlik 90 cm
• Derinlik/Çap 8 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

İvigo EPK4590E25BPR 2500W Konvektör Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.