Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

İvigo EPK4590M25B 2500W Konvektör Isıtıcı Fiyatları

Vigo 2500 W Manuel Elektrikli Panel Konvektör

Satıcı: İNDEA

6.597,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6597.50
VİGO 2500 W MANUEL KONVEKTÖR ELEKTRİKLİ ISITICI

Satıcı: Koyuncuoğlu Yapı Market

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 7510
İvigo Epk4590m25b Beyaz 2500 W Manuel Konvektör Isıtıcı Ayak Ve Askılı

Satıcı: ivigoonline

7.546,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 7546.00
iVigo EPK4590M25B 2500 W Manuel Panel Konvektör Isıtıcı Beyaz

Satıcı: KoyuncuoğluMarket

7.651,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 7651.74
İVİGO ISITICI, EPK4590M25B İVİGO ELEKTRİKLİ PANEL KONVEKTÖR ISITICI MANUEL 2500 WATT BEYAZ

Satıcı: İVİGO ELEKTRİKLİ ISITICILAR

7.707,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 7707.00
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 2500 Watt Beyaz

Satıcı: Hindirim

8.086,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 8086.80
İvigo Epk4590M25B 2500 Watt, Manuel Kademeli Elektrikli Panel Isıtıcı Konvektör

Satıcı: Hindirim

8.086,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 8086.80
iVigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 2500 Watt Beyaz EPK4590M25B

Satıcı: HİNDİRİM

8.130,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 8130.75
iVigo EPK4590M25B 2500 W Manuel Panel Konvektör Isıtıcı Beyaz

Satıcı: welcomebaby

8.238,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 8238.87
ivigo Epk4590m25b 2500 Watt, Manuel Kademeli Elektrikli Panel Isıtıcı Konvektör

Satıcı: ardaexpress

8.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 8890.00
ivigo Epk4590m25b 2500 Watt, Manuel Kademeli Elektrikli Panel Isıtıcı Konvektör

Satıcı: Hindirim

8.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 8890.00
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 2500 Watt Beyaz EPK4590M25B

Satıcı: Hindirim

8.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 8890.00
Vigo EPK 4590 2500 W Manuel Konvektör Isıtıcı

Satıcı: Ardaexpress

8.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 8890.00

İvigo EPK4590M25B 2500W Konvektör Isıtıcı Fiyat Geçmişi

İvigo EPK4590M25B 2500W Konvektör Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Var
Yok

İvigo EPK4590M25B 2500W Konvektör Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Konvektör Isıtıcı
• Kontrol Şekli Isı Ayar Düğmesi
• Etki Alanı (en fazla) 28 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar
• Diğer Özellikler Açma Kapama Anahtarı Askılı Ve Sabit Ayak Seçeneği IP24 Su Koruması

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2500 W
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 9.2 kg
• Yükseklik 45 cm
• Genişlik 90 cm
• Derinlik/Çap 8 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

İvigo EPK4590M25B 2500W Konvektör Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.