Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Xenon Smart X7440 2000W Fanlı Fiyatları

Xenon Smart Akıllı Hava Isıtıcı 2000w Sesli Kontrol Alexa, Google Home Wi-fi Mobil App Fanlı Isıtıcı X7440

Satıcı: Xenon Smart

5.983,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 5983.12
Xenon Smart Akıllı Fanlı Isıtıcı İç Mekan Isıtma Cihazı X7440

Satıcı: xenonsmart

6.044,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 6044.91
Xenon Smart Fanlı Isıtıcı | 2000W, Mobil Kontrol, Kule Tipi, Güvenlikli, 3 Kademeli, Akıllı Isıtıcı ()

Satıcı: Yakınında

6.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6149.00
Xenon Smart Akıllı Fanlı Isıtıcı İç Mekan Wi-Fi Isıtma Cihazı Ultra Sessiz Ptc Seramik Space Heater (2000W) X7440 - 2000 W

Satıcı: Xenon Smart | 9 yorum

6.332,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 6332.22
Xenon Smart Akıllı Fanlı Isıtıcı Cihazı Devrilme Korumalı Ultra Sessiz Ptc Seramik Space Heater (2000W) ve Rgb Ampul Seti - 2000 W

Satıcı: Xenon Smart

6.443,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 6443.33
Xenon Smart Fanlı Isıtıcı | 2000W, Mobil Kontrol, Kule Tipi, Güvenlikli, 3 Kademeli, Akıllı Isıtıcı ()

Satıcı: Xenon Smart

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6499.00
Xenon Smart Fanlı Isıtıcı 2000W, Mobil Kontrol, Kule Tipi, Güvenlikli, 3 Kademeli, Akıllı Isıtıcı (X7440)

Satıcı: Xenonsmart

6.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 6499.90

Xenon Smart X7440 2000W Fanlı Fiyat Geçmişi

Xenon Smart X7440 2000W Fanlı Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

Xenon Smart X7440 2000W Fanlı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Fanlı/Seramik Isıtıcı
• Kontrol Şekli Dijital Panel Mobil Uygulama
• Kullanım Pozisyonu Dikey
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Çocuk Kilidi Dokunmatik Kontrol Paneli Enerji Tasarrufu Hedef Sıcaklık Ayarı Led Ekran Salınım Özelliği Sesli Kontrol Desteği Sessiz Çalışma Taşınabilir Wifi Yıkanabilir Filtre Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Kademe Sayısı 3 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 3.5 kg
• Yükseklik 61.4 cm
• Genişlik 23.1 cm
• Derinlik/Çap 23.1 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Xenon Smart X7440 2000W Fanlı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.