Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Xiaomi Fan Heater 2000W Fanlı Fiyatları

Xiaomi Fan Heater 2000 W Fanlı Isıtıcı 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 2999.00
Xiaomi Fan Heater EU 2000 W Fanlı Isıtıcı

Satıcı: sultancopy

3.477,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3477.06
Xiaomi Fan Heater EU 2000 W Fanlı Isıtıcı

Satıcı: EMC-BİLİŞİM-VE-TEKN.

3.652,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 3652.80
Xiaomi Fan Heater Anında sıcaklık Hızlı ısıtma-Fanlı Dikey Isıtıcı 2000W

Satıcı: SATÜRN

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3899.00
Xiaomi 2000W Fanlı Isıtıcı Hızlı Isıtma ve Çoklu Güvenlik Özellikleri ile İç Mekan Kullanımı için

Satıcı: ELF TEKNO | 161 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 3999.00
Xiaomi Fan Heater EU | Fanlı Isıtıcı 2000W

Satıcı: SATÜRN

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 4099.00
Xiaomi Fan Isıtıcı, 2000W, Beyaz

Satıcı: KRAFT DTM

4.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

7 4239
Xiaomi 2000W Fanlı Isıtıcı Hızlı Isıtma ve Çoklu Güvenlik Özellikleri ile İç Mekan Kullanımı için

Satıcı: MAGNUM | 161 yorum

4.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 4499.90
Xiaomi Fan Heater EU | Fanlı Isıtıcı 2000W

Satıcı: Arya Mağaza

9.499,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 9499.20
Xiaomi Fan Heater EU | Fanlı Isıtıcı 2000W

Satıcı: Erenler Ticaret

12.289,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 12289.73

Xiaomi Fan Heater 2000W Fanlı Fiyat Geçmişi

Xiaomi Fan Heater 2000W Fanlı Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

Xiaomi Fan Heater 2000W Fanlı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Min. Isıtma Gücü 1200 W
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Yükseklik 80 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Xiaomi Fan Heater 2000W Fanlı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.