Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Xiaomi Heater Eu 600W Fanlı Fiyatları

Xiaomi Desktop Heater Eu | Masaüstü Isıtıcı 600W

Satıcı: FİXELEKTRONİK | 41 yorum

959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 959.00
Xiaomi Masaüstü Isıtıcı, 600W

Satıcı: KRAFT DTM

915,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 925
Xiaomi Masaüstü Isıtıcı, 600W

Satıcı: BittiBitiyor

915,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 925
Xiaomi Mijia 600W Masaüstü Seramik Fanlı Isıtıcı

Satıcı: Mobifon

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 949.00
Xiaomi Mijia 600W Masaüstü Seramik Fanlı Isıtıcı

Satıcı: BittiBitiyor

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 949.00
Xiaomi Mijia 600W Masaüstü Fanlı Isıtıcı

Satıcı: BittiBitiyor

950,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 950.60
Xiaomi Desktop Heater Eu | Masaüstü Isıtıcı 600w

Satıcı: BittiBitiyor

959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 959.00
Xiaomi Mijia ZMNFJ01YM 600 W Seramik Fanlı Isıtıcı

Satıcı: BittiBitiyor

1.020,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 1020.28
Xiaomi Desktop Heater Eu | Masaüstü Isıtıcı 600w

Satıcı: Ece Bilgi Teknolojileri

1.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1039.00
Xiaomi Mijia ZMNFJ01YM 600 W Seramik Fanlı Isıtıcı

Satıcı: Mobifon

1.048,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1048.80
Xiaomi Mijia ZMNFJ01YM Masaüstü Isıtıcı 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1009
Xiaomi Desktop Heater Eu Masaüstü Isıtıcı 600W

Satıcı: Mobifon

1.082,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 1082.00
Xiaomi Mijia ZMNFJ01YM 600 W Seramik Fanlı Isıtıcı

Satıcı: Bittibitiyor

1.091,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

13 1091.55
Xiaomi Desktop Heater Eu | Masaüstü Isıtıcı 600W

Satıcı: Ece Bilgi Teknolojileri | 41 yorum

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

14 1099.00
Xiaomi Mijia ZMNFJ01YM 600 W Seramik Fanlı Isıtıcı

Satıcı: Mobifon

1.120,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

15 1120.05

Xiaomi Heater Eu 600W Fanlı Fiyat Geçmişi

Xiaomi Heater Eu 600W Fanlı Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Yok

Xiaomi Heater Eu 600W Fanlı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 600 W
• Buhar Fonksiyonu Yok

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

Xiaomi Heater Eu 600W Fanlı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.