Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Xiaomi Mi Smart Space Heater S 2200W Konvektör Isıtıcı Fiyatları

Xiaomi Mi Smart Space Heater S Akıllı Elektrikli Isıtıcı 5.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 5099.00
Xiaomi Mi Smart Space Heater S Akıllı Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: OZMUS AVM | 419 yorum

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 5699.00
Xiaomi Mi Smart Space Heater S 2200 W Akıllı Elektrikli Isıtıcı - Uzaktan Kontrol (Xiaomi TR Garantili)

Satıcı: Trendyol

5.757,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5757.67
Xiaomi Mi Smart Space Heater S Kızılötesi Akıllı Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: MEDIAMARKT

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 6000.00
Xiaomi Mi Smart Space Heater S Akıllı Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: ÖzkaTeknoloji | 419 yorum

6.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 6200.00
Xiaomi Mi Smart Space Heater S Kızılötesi Akıllı Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: powerteknolji

6.430,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 6430.80
Xiaomi Mi Smart Space Heater S Kızılötesi Akıllı Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: miturkiye

6.991,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 6991.08
Xiaomi Mi Smart Space Heater S Konvektör Isıtıcı Beyaz 7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 7299.00
Xiaomi Mi Smart Space Heater S Kızılötesi Akıllı Beyaz Elektrikli Isıtıcı 7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7299.00
Xiaomi Mi Smart Space Heater S EU Beyaz Konvektör Isıtıcı

6 yorum

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 7299.00
Xiaomi Mi Smart Space Heater S 2200 W Akıllı Elektrikli Isıtıcı - Uzaktan Kontrol (Xiaomi TR Garantili)

Satıcı: MediaMarkt

7.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 7300.00

Xiaomi Mi Smart Space Heater S 2200W Konvektör Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Xiaomi Mi Smart Space Heater S 2200W Konvektör Isıtıcı Temel Özellikleri

Zemin
Yatay
Var
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

Xiaomi Mi Smart Space Heater S 2200W Konvektör Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Konvektör Isıtıcı
• Kontrol Şekli Uzaktan Kumanda
• Etki Alanı (en fazla) 46 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Akıllı Uygulama Sistemi Ergonomik Tutma Kolu IPX4 Korumalı Wifi

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2200 W
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Yükseklik 52.6 cm
• Genişlik 78 cm
• Derinlik/Çap 2.1 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Xiaomi Mi Smart Space Heater S 2200W Konvektör Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.