Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Yaprak Sayısı:
90 Yaprak
Kapak Tipi:
Sert Kapak
Hipoalerjenik Formül:
Yok
Yenidoğana Uygun:
Yok
Alkol:
Parfüm:

Freshmaker Aloe Vera Özlü Islak Havlu (90 Yaprak) Fiyatları

Freshmaker Islak Havlu Mendil - Alkolsüz - Ph Dengelenmiş - Çiçeksi Kokular - 90 Adetlik 24 Paket

Satıcı: OMEYVA

1.095,50 TL

(0,51 TL/Yaprak)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1095.50
Freshmaker Islak Havlu Mendil - Alkolsüz - Ph Dengelenmiş - Çiçeksi Kokular - 90 Adetlik 10 Paket

Satıcı: OMEYVA

527,70 TL

(0,59 TL/Yaprak)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 527.70
Freshmaker Islak Havlu Mendil - Alkolsüz - Ph Dengelenmiş - Çiçeksi Kokular - 90 Adetlik 5 Paket

Satıcı: OMEYVA

296,60 TL

(0,66 TL/Yaprak)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 296.60
Freshmaker Islak Havlu Mendil-Alkolsüz-pH Dengelenmiş-Çiçeksi Kokular-90 Adetlik 10 Paket 649,00 TL

(0,72 TL/Yaprak)

+ Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 659
Freshmaker Islak Havlu Mendil - Alkolsüz - Ph Dengelenmiş - Çiçeksi Kokular - 90 Adetlik 3 Paket

Satıcı: OMEYVA

215,40 TL

(0,80 TL/Yaprak)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 225.4
Freshmaker Islak Havlu Mendil-Alkolsüz-pH Dengelenmiş-Çiçeksi Kokular-90 Adetlik 5 Paket 419,00 TL

(0,93 TL/Yaprak)

+ Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 429
Freshmaker Islak Havlu Mendil-Alkolsüz-pH Dengelenmiş-Çiçeksi Kokular-90 Adetlik 3 Paket 331,00 TL

(1,23 TL/Yaprak)

+ Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 341
Freshmaker Islak Havlu Mendil - Alkolsüz - Ph Dengelenmiş - Çiçeksi Kokular - 90 Adetlik 1 Paket

Satıcı: OMEYVA

137,80 TL

(1,53 TL/Yaprak)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 147.8

Freshmaker Aloe Vera Özlü Islak Havlu (90 Yaprak) Fiyat Geçmişi

Freshmaker Aloe Vera Özlü Islak Havlu Ürün Ailesi

Freshmaker Aloe Vera Özlü Islak Havlu 72 Yaprak Islak Mendil 72 Yaprak 103,80 TL(1,44 TL/Yaprak)
Freshmaker Aloe Vera Özlü Islak Havlu 90 Yaprak Islak Mendil 90 Yaprak 1.095,50 TL(0,51 TL/Yaprak)

Freshmaker Aloe Vera Özlü Islak Havlu (90 Yaprak) Temel Özellikleri

90 Yaprak
Sert Kapak
Yok
Paraben:

Freshmaker Aloe Vera Özlü Islak Havlu (90 Yaprak) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Amacı Bebek ve Çocuk
• Ürün Tipi Islak Mendil
• Yaprak Sayısı 90 Yaprak
• Kapak Tipi Sert Kapak
• Kullanım Bölgesi El
• Yenidoğana Uygun Yok
• Petek Doku Yok
• Hipoalerjenik Formül Yok

İÇERİK BİLGİLERİ

Freshmaker Aloe Vera Özlü Islak Havlu (90 Yaprak) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.