Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Yaprak Sayısı:
52 Yaprak
Kapak Tipi:
Sert Kapak
Hipoalerjenik Formül:
Yok
Yenidoğana Uygun:
Yok
Alkol:
Paraben:

Uni Baby Aile Islak Mendil (52 Yaprak) Fiyatları

Uni Baby Islak Havlu Mendil Aile 52 Yaprak (36 Lı Set) 1872 Yaprak (12Pk*3)

Satıcı: Mandaş Group

1.466,90 TL

(0,78 TL/Yaprak)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 1466.90
Uni Baby Islak Havlu Mendil Aile 52 Yaprak (24 Lü Set) 1248 Yaprak (8Pk*3)

Satıcı: Mandaş Group

981,80 TL

(0,79 TL/Yaprak)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 981.80
Uni Baby Islak Havlu Mendil Aile 52 Yaprak (27 Li Set) 1404 Yaprak (9Pk*3)

Satıcı: Mandaş Group

1.103,10 TL

(0,79 TL/Yaprak)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 1103.10
Uni Baby Islak Havlu Mendil Aile 52 Yaprak (18 Li Set) 936 Yaprak (6Pk*3)

Satıcı: Mandaş Group

750,80 TL

(0,80 TL/Yaprak)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 750.80
Uni Baby Aile Islak Mendil 3x52 156 Yaprak 2li paket

Satıcı: Amazon.com.tr

125,80 TL

(0,81 TL/Yaprak)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 135.8
Uni Baby Islak Havlu Mendil Aile 52 Yaprak (15 Li Set) 780 Yaprak (5Pk*3)

Satıcı: Mandaş Group

641,00 TL

(0,82 TL/Yaprak)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 641.00
Uni Baby Aile Islak Mendil 3 X 52 Adet

Satıcı: KARAM GIDA

127,30 TL

(0,82 TL/Yaprak)

+ 86,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 137.3
Uni Baby Islak Havlu Mendil Aile 52 Yaprak (12 Li Set) 624 Yaprak (4Pk*3)

Satıcı: Mandaş Group

519,80 TL

(0,83 TL/Yaprak)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 519.80
Uni Baby Islak Havlu Mendil Aile 52 Yaprak (9 Lu Set) 468 Yaprak (3Pk*3)

Satıcı: Mandaş Group

404,30 TL

(0,86 TL/Yaprak)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 404.30
Uni Baby Islak Havlu Mendil Aile 52 Yaprak (48 Li Set) 2496 Yaprak (16Pk*3)

Satıcı: Mandaş Group

2.194,60 TL

(0,88 TL/Yaprak)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 2194.60
Uni Baby Islak Havlu Mendil Aile 52 Yaprak (6 Lı Set) 312 Yaprak (2Pk*3)

Satıcı: Mandaş Group

291,70 TL

(0,93 TL/Yaprak)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 291.70
Uni Baby Aile 3x52 Islak Mendil

Satıcı: Turuncukasa

166,44 TL

(1,07 TL/Yaprak)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 176.44
Uni Baby Aile Islak Mendil 3X52 Adet

Satıcı: Negoria

174,51 TL

(1,12 TL/Yaprak)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 184.51
Uni Baby Aile Islak Mendil 3X52 Adet

Satıcı: Negoria

174,51 TL

(1,12 TL/Yaprak)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 184.51
Uni Baby Aile 3x52 Islak Mendil

Satıcı: Negoria

174,51 TL

(1,12 TL/Yaprak)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

15 184.51
Uni Baby Islak Havlu Mendil 52 Yaprak Aile (3 Lü Pk) 156 Yaprak 302,99 TL

(1,94 TL/Yaprak)

+ Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

16 312.99

Uni Baby Aile Islak Mendil (52 Yaprak) Fiyat Geçmişi

Uni Baby Aile Islak Mendil Ürün Ailesi

Uni Baby Aile Islak Mendil 90 Yaprak Islak Mendil 90 Yaprak 294,99 TL(0,27 TL/Yaprak)
Uni Baby Aile Islak Mendil 52 Yaprak Islak Mendil 52 Yaprak 1.466,90 TL(0,78 TL/Yaprak)

Uni Baby Aile Islak Mendil (52 Yaprak) Temel Özellikleri

52 Yaprak
Sert Kapak
Yok

Uni Baby Aile Islak Mendil (52 Yaprak) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Amacı Genel Kullanım
• Ürün Tipi Islak Mendil
• Yaprak Sayısı 52 Yaprak
• Kapak Tipi Sert Kapak
• Kullanım Bölgesi El
• Yenidoğana Uygun Yok
• Petek Doku Yok
• Hipoalerjenik Formül Yok

İÇERİK BİLGİLERİ

Uni Baby Aile Islak Mendil (52 Yaprak) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.