Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Antec Skeleton 240 ARGB 240mm AIO Sıvı İşlemci Soğutucu, 2x120mm PWM ARGB Fan, Bakır Taban, Intel LGA115X/1200/1700/20XX, AMD AM4/AM5, Siyah Satıcı: Amazon.com.tr
3.368,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
1 3378.92
Antec Skeleton 240 Argb 240MM Aıo Sıvı Işlemci Soğutucu 2X120MM Pwm Argb Fan Intel Amd Uyumlu Siyah
Satıcı: Techburada
4.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 4049.00
Antec Skeleton 240 Argb 240Mm Aıo Sıvı İşlemci Soğutucu 2X120mm Pwm Argb Fan Intel Amd Uyumlu Siyah
Satıcı: Techburada
5.357,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 5357.10
Antec Skeleton 240 ARGB 240mm AIO Sıvı İşlemci Soğutucu 2x120mm PWM ARGB Fan Intel AMD Uyumlu Siyah Satıcı: TECHBURADA
5.642,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 5642.01
2 fanlı
3.368,92 TL
3 fanlı
4.499,00 TL