Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
5.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 5249.00 ARCTIC Liquid Freezer II - 360 Intel/AMD İşlemci Destekli PWM Sıvı Soğutucu (AR-ACFRE00068A)Satıcı: Teknobiyotik | 61 yorum
5.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 5499.00 Arctic Ar Acfre00068A Liquid Intel / Amd Uyumlu Sıvı SoğutmaSatıcı: Teknobiyotik | 2 yorum
5.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 5749.00 ARCTIC 360MM AR-ACFRE00068A SIVI SOĞUTMALI AM4-1700P İŞLEMCİ FANISatıcı: onlinealisverisyap
8.713,05 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 8723.05 ARCTIC Sıvı Soğutucu II 360 intel/AMD İşlemci DestekliSatıcı: ramazanmutlu
8.942,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 8942.90 ARCTIC Sıvı Soğutucu II 360 intel/AMD İşlemci DestekliSatıcı: zmteknoloji
9.315,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 9315.08 ARCTIC AR ACFRE00068A Liquid Freezer II - 360 Intel-AMD İşlemci Destekli PWM Sıvı SoğutucuSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
9.468,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 9468.00