Soğutma Türü:
Hava Akışı:
77 CFM
Hava Basıncı:
6.9 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var

Arctic Liquid Freezer III Pro 360 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyatları

ARCTIC Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB - AIO CPU Soğutucu, 3 x 120 mm Su Soğutma, 38 mm Radyatör, PWM Pompa, VRM Fan, AMD AM5/AM4, Intel LGA1851/1700 Kontak Çerçevesi - Siyah

Satıcı: Teknobiyotik

5.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 5789
Arctic 360mm 3x12cm Fanlı,sıvı İşlemci Soğutucu Siyah Acfre00184a

Satıcı: Elmacık

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 5699.00
Arctic Liquid Freezer Iıı Pro 360 A-Rgb P12 Pwm Sıvı Cpu Soğutucu Siyah Acfre00184a

Satıcı: Elmacık

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5799.00
Arctic Liquid Freezer III Pro 360 ARGB ACFRE00184A Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Elmacık

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 5799.00
Arctic Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB Intel / AMD Uyumlu, 360mm Radyatörlü, 3x12cm P12 PRO A-RGB PWM Fanlı, Sıvı İşlemci Soğutucu Siyah (ACFRE00184A)

Satıcı: Elmacık

5.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 5849.00
Arctic Acfre00188a Liquid Freezer Iıı Pro 360 Argb White Intel/a

Satıcı: Elmacık

6.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 6279.00
Arctic Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB White Intel/AMD Uyumlu, 360mm Radyatörlü, 3x12cm P12 PRO A-RGB PWM Fanlı, Sıvı İşlemci Soğutucu Beyaz (ACFRE00188A)

Satıcı: Teknobiyotik

6.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 6299
Arctic Liquid Freezer Iıı Pro 360 A-Rgb White Intel / Amd Uyumlu, 360Mm 3X12cm Pro A-Rgb Sıvı İşlemci Soğutucu Beyaz (Acfre00188a)

Satıcı: Elmacık

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6299.00
ARCTIC Liquid Freezer III PRO K Cooler - ACFRE00188A

Satıcı: Elmacık

6.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 6349.00
ARCTIC Liquid Freezer III PRO K Cooler - ACFRE00188A

Satıcı: Elmacık

6.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

10 6399.00
Arctıc Liquid Freezer Iıı Pro 360 A-Rgb - Aıo Cpu Soğutucu, 3 x 120 mm Su Soğutma, 38 mm Radyatör, P

Satıcı: ED Collection

13.217,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 13217.88
Braventa Collection Arctıc Liquid Freezer Iıı Pro 360 A-Rgb - Aıo Cpu Soğutucu, 3 x 120 mm Su Soğutma, 38 mm Radyatör, P

Satıcı: Braventa Collection

15.220,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 15220.15

Arctic Liquid Freezer III Pro 360 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Arctic Liquid Freezer III Pro 360 ARGB İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

77 CFM
6.9 mm H2O
4 pin
Var
Güç Tüketimi (Fan):
3.96 W
Güç Tüketimi (Pompa):
4.2 W

Arctic Liquid Freezer III Pro 360 ARGB İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 77 CFM
• Hava Basıncı 6.9 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 3000 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 3.96 W
• Fan Sayısı 3 fanlı
• Fan Rulmanı Akışkan Dinamik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Dönüş Hızı 2800 RPM
• Pompa Bağlantısı 4 pin
• PWM Pompa Var
• Güç Tüketimi (Pompa) 4.2 W

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 109 mm
• Genişlik 91 mm
• Yükseklik 69 mm
• Radyatör Uzunluğu 398 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 38 mm
• Ağırlık 2.005 kg

Arctic Liquid Freezer III Pro 360 ARGB İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.