Soğutma Türü:
Hava Akışı:
70.88 CFM
Hava Basıncı:
3.55 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
35.5 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Asus MAX Gaming LC 360 ARGB LCD İşlemci Soğutucu Fiyatları

Asus Max Gamıng Lc 360 Argb LCD - Siyah

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 7 yorum

6.687,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 6687.59
ASUS MAX Gaming LC 360 ARGB LCD 360mm Siyah Sıvı Soğutucu (90RC01G1-B0EAY0) 6.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 6869.00
Asus Max Gaming Lc 360 Argb Lcd White Edition 360mm Beyaz Sıvı Azaz3asu0069

Satıcı: sezginbilisim

6.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 6899.00
Asus Max Gaming Lc 360 Argb Lcd 360mm Siyah Sıvı Soğutucu Azaz3asu0068

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

6.963,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 6963.48
ASUS MAX GAMING LC 360 ARGB LCD 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 6.938,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6948
Asus Max Gamıng Lc 360 Argb LCD - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 7 yorum

7.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 7099.00
ASUS MAX Gaming LC 360 ARGB LCD 360mm Siyah Sıvı Soğutucu (90RC01G1-B0EAY0)

Satıcı: incehesap

7.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 7159.00
ASUS MAX GAMING LC 360 ARGB LCD

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

7.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 7239
ASUS MAX GAMING LC 360 ARGB LCD SIVI SOGUTMA

Satıcı: onlinealisverisyap

7.731,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 7741.35
ASUS MAX Gaming LC 360 ARGB LCD 360mm Siyah Sıvı Soğutucu (90RC01G1-B0EAY0)

Satıcı: incehesap

7.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 7809.00
ASUS MAX Gaming LC 360 ARGB LCD 360mm Siyah Sıvı Soğutucu (90RC01G1-B0EAY0)

Satıcı: ramazanmutlu

7.882,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 7882.71
Asus Max Gaming Lc 360 Argb Lcd 360Mm Am5/1851P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.989,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 7989.10
Asus Max Gamıng Lc 360 Argb Lcd Sıvı Sogutma

Satıcı: onlinealisverisyap

8.252,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 8252.90
Asus MAX Gaming LC 360 ARGB LCD 360mm AM5/1851P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.505,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 8505.93
ASUS MAX GAMING LC360 ARGB LCD WHITE 2.4” IPS Ekranlı ARGB AIO Beyaz Sıvı Soğutucu

Satıcı: TEBİLON

8.869,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 8869.04

Asus MAX Gaming LC 360 ARGB LCD İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Asus MAX Gaming LC 360 ARGB LCD İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

70.88 CFM
3.55 mm H2O
35.5 dBA
Var

Asus MAX Gaming LC 360 ARGB LCD İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 70.88 CFM
• Hava Basıncı 3.55 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

POMPA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 89 mm
• Genişlik 89 mm
• Yükseklik 67 mm
• Radyatör Uzunluğu 394 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Asus MAX Gaming LC 360 ARGB LCD İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.