Soğutma Türü:
Hava Akışı:
68.99 CFM
Hava Basıncı:
4.46 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
39.5 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin

Asus ProArt LC360 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Asus ProArt LC 360 360mm Intel-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: ETERNAL | 2 yorum

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 8299.00
Asus Proart Lc 360 Mm Aydınlatmalı Siyah Metal Power Fan

Satıcı: ETERNAL

8.264,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 8264.05
Asus Proart Lc 360 Mm Aydınlatmalı Siyah Metal Power Fan

Satıcı: gokkusagibilgisayar | 1 yorum

9.181,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 9181.60
ASUS PROART LC 360 İŞLEMCİ SIVI SOĞUTUCU

Satıcı: Teknowith

10.107,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10107.00
Asus ProArt LC 360 360mm Intel-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

11.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 11399.00
ASUS Proart LC 360 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC0120-M0UAY0) 11.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 11799.00
ASUS ProArt LC 360 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 11.991,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 12001
ASUS PROART LC 360 3*120MM Alphacool Apex Stealth Fanlı 360MM Sıvı Soğutma

Satıcı: incehesap

12.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 12289.00
ASUS 360MM PROART LC 360 AM5-1700P-1851P SIVI SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI

Satıcı: onlinealisverisyap

12.633,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 12643
ASUS ProArt LC 360 360mm Intel-AMD Uyumlu Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu 12.589,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 12599
ASUS PROART LC 360 3*120MM Alphacool Apex Stealth Fanlı 360MM Sıvı Soğutma

Satıcı: ramazanmutlu

12.807,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 12807.26
Asus ProArt LC 360 360mm Intel-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: Magic Teknoloji

12.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 12999.01
Asus Proart Lc360 360Mm Am5/1851P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.083,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 13083.90
ASUS PROART LC 360 İŞLEMCİ SIVI SOĞUTUCU

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

13.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 13199.00
Asus 360Mm Proart Lc 360 Am5-1851P Sıvı Soğutmalı İşlemci Fanı 90Rc0120-M0uay0

Satıcı: ramazanmutlu

13.325,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

15 13325.10
PROART LC 360 MM AYDINLATMALI SİSTEM DURUM GÖSTERGESİ VE ÜÇ MAT SİYAH ALPHACOOL APEX STEALTH METAL POWER FANLARI

Satıcı: UZMANLARPC

13.575,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 13575.52

Asus ProArt LC360 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Asus ProArt LC360 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Asus ProArt LC360 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

68.99 CFM
4.46 mm H2O
39.5 dBA
4 pin
Aydınlatma:
Yok

Asus ProArt LC360 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 68.99 CFM
• Hava Basıncı 4.46 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 39.5 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 3000 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 3 fanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 78 mm
• Genişlik 78 mm
• Yükseklik 49 mm
• Radyatör Uzunluğu 394 mm
• Radyatör Genişliği 121 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Asus ProArt LC360 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.