Soğutma Türü:
Hava Akışı:
71.6 CFM
Hava Basıncı:
3.94 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
29.7 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Asus ROG Ryujin II 240 İşlemci Soğutucu Fiyatları

ASUS Rog Ryujin II 240 Oled Aura Sync RGB 2X Noctua IPPC 2 Pwm 120 mm Fan Sıvı CPU Soğutucusu

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 8009
Asus Rog Ryujın 240 OLED Aura Sync Rgb 2x Noctua Ippc 2 Pwm 120MM Fan Sıvı Cpu Soğutucusu - Siyah

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 12 yorum

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 8499.00
ASUS ROG Ryujin II 240 ARGB 240mm AM5/1700P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 8699.00
Asus Rog Ryujın 240 Oled Aura Sync Rgb 2X Noctua Ippc 2 Pwm 120Mm Fan Sıvı Cpu Soğutucusu

Satıcı: Hera Global Bilişim

11.219,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 11219.10
Asus ROG RYUJIN II 240 OLED AURA SYNC RGB 2X NOCTUA IPPC 2 PWM 120MM FAN SIVI CPU SOĞUTUCUSU V2 - 240MM - Siyah

Satıcı: atesavm

12.755,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 12755.47
Asus Rog Ryujin Iı 240 V2 Oled Lcd 240mm İşlemci Sıvı

Satıcı: atesavm

12.895,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 12895.64
Asus ROG RYUJIN II 240 OLED AURA SYNC RGB 2X NOCTUA IPPC 2 PWM 120MM FAN SIVI CPU SOĞUTUCUSU V2

Satıcı: atesavm

12.929,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 12929.70
Asus Rog Ryujin II 240 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 13.702,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 13712
Asus Rog Ryujın Iı 240 Sıvı İşlemci Soğutucusu

Satıcı: vizyonbilgisayar

14.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 14720.00
ASUS ROG RYUJIN II 240 V2 RGB 240mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu 15.689,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 15699
ASUS ROG Ryujin II 240 V2 OLED LCD 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

17.192,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 17192.64
ASUS Rog Ryujın Iı 240 Sıvı Işlemci Soğutucusu

Satıcı: Erenler Ticaret

28.126,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 28126.87

Asus ROG Ryujin II 240 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Asus ROG Ryujin II 240 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

71.6 CFM
3.94 mm H2O
29.7 dBA
Var
Güç Tüketimi (Pompa):
3.6 W

Asus ROG Ryujin II 240 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 71.6 CFM
• Hava Basıncı 3.94 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Dönüş Hızı 2800 RPM
• Güç Tüketimi (Pompa) 3.6 W

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 78 mm
• Genişlik 88 mm
• Yükseklik 81 mm
• Radyatör Uzunluğu 122 mm
• Radyatör Genişliği 150 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Asus ROG Ryujin II 240 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.