Soğutma Türü:
Hava Akışı:
70.07 CFM
Hava Basıncı:
3.88 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
36.45 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Asus ROG Ryujin III 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyatları

Asus Rog Ryujın Iıı 240 Argb Beyaz Sıvı Soğutma

Satıcı: HeraGlobalBilişim

9.716,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 9716.57
Asus 240Mm Rog Ryujın Iıı 240 Argb Sıvı Soğutmalı Am5-1700P İşlemci Fanı Beyaz

Satıcı: Hera Global Bilişim

9.816,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 9816.60
Asus ROG RYUJIN III 240 ARGB OLED 3,5" LCD AURA SYNC RGB 3X NOCTUA IPPC 2000 PWM 120MM FAN SIVI CPU SOĞUTUCUSU BEYAZ - 240MM

Satıcı: HeraGlobalBilişim | 6 yorum

10.449,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 10449.05
ASUS Rog Ryujin Iıı 240 Argb Oled Lcd 240mm Işlemci Sıvı Soğutucu (90RC00K1-M0UAY0)

Satıcı: ApaStorE

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 10999.00
Asus ROG Ryujin III 240 ARGB Oled LCD 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC00K1-M0UAY0)

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 15009
ASUS ROG Ryujin III 240 ARGB OLED 240mm Intel-AMD Uyumlu Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu 14.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 15009
ASUS ROG Ryujin III 240 ARGB 240mm Intel-AMD Uyumlu Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu 14.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 15009
Asus ROG RYUJIN III 240 ARGB OLED 3,5" LCD AURA SYNC RGB 3X NOCTUA IPPC 2000 PWM 120MM FAN SIVI CPU SOĞUTUCUSU BEYAZ - 240MM

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

15.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 15199.00
Asus ROG RYUJIN III 240 ARGB OLED White 240 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 15.123,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 15133
ASUS ROG Ryujin III 240 ARGB Oled LCD 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC00K2-M0UAY0) 15.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 15329.00
Asus Rog Ryujın Iıı 240 Argb Beyaz Sıvı Soğutma

Satıcı: vizyonbilgisayar

16.376,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 16376.00
Asus ROG Ryujin III 240 ARGB Oled LCD 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

16.615,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 16615.96
ASUS ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB OLED 3.5inch LCD AURA SYNC RGB 3X NOCTUA IPPC 2000 PWM 120MM FAN S

Satıcı: Betaplus

17.192,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 17192.64
Asus Rog Ryujın Iıı 240 Argb Beyaz İşlemci Soğutucu

Satıcı: Betaplus

17.600,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 17600.96
Asus Rog Ryujın Iıı 240 Argb Oled 3,5" Lcd Aura Sync Rgb 3X Noctua Ippc 2000 Pwm 120Mm Fan Sıvı Cpu Soğutucusu Beyaz

Satıcı: ylmzhome

43.529,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 43529.70

Asus ROG Ryujin III 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyat Geçmişi

Asus ROG Ryujin III 240 ARGB İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Asus ROG Ryujin III 240 ARGB 2 adet İşlemci Soğutucu 2 fanlı 9.716,57 TL
Asus ROG Ryujin III 360 ARGB 3 adet (90RC00L1-M0UAY0) İşlemci Soğutucu 3 fanlı 19.839,00 TL

Asus ROG Ryujin III 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Temel Özellikleri

70.07 CFM
3.88 mm H2O
36.45 dBA
Var

Asus ROG Ryujin III 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 70.07 CFM
• Hava Basıncı 3.88 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

POMPA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 101 mm
• Genişlik 91 mm
• Yükseklik 89 mm
• Radyatör Uzunluğu 280 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 30 mm

Asus ROG Ryujin III 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.