Soğutma Türü:
Hava Akışı:
71.6 CFM
Hava Basıncı:
3.94 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
29.7 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Yok

Asus ROG Ryujin III 240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyatları

Asus Rog Ryujın Iıı 240 Oled 3.5 Lcd Aura Sync Rgb 3X Noctua Ippc 2000 Pwm 120Mm Fan Sıvı Cpu Soğutu

Satıcı: Prime

7.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 7099.00
Asus ROG RYUJIN III 240 OLED 3,5" LCD AURA SYNC RGB 3X NOCTUA IPPC 2000 PWM 120MM FAN SIVI CPU SOĞUTUCUSU - 240MM - Siyah

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 11 yorum

8.644,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 8644.09
ASUS ROG RYUJIN III 240 OLED 3,5" LCD Aura SYNC RGB 3X NOCTUA IPPC 2000 PWM 120 mm Fan Sıvı CPU Soğutucusu

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

8.694,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 8704.08
ASUS ROG Ryujin III 240 240mm AM5/1700P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 9999.00
Asus Rog Ryujın Iıı 240 Oled İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: HeraGlobalBilişim

11.959,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 11959.08
Asus ROG RYUJIN III 240 OLED 3,5" LCD AURA SYNC RGB 3X NOCTUA IPPC 2000 PWM 120MM FAN SIVI CPU SOĞUTUCUSU - 240MM - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 11 yorum

13.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 13049.00
ASUS Rog Ryujin III 240 Oled Lcd Aura Sync RGB İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC00K0-M0UAY0) 13.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 13299.00
Asus Rog Ryujın Iıı 240 Oled İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: vizyonbilgisayar

13.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 13800.00
Asus Rog Ryujın Iıı 240 Oled 3.5 Lcd Aura Sync Rgb 3X Noctua Ippc 2000 Pwm 120Mm Fan Sıvı Cpu Soğutu

Satıcı: incehesap

13.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 13849.00
ASUS ROG Ryujin III 240 240mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu 13.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 14009
ASUS ROG Ryujin III 240 240mm AM5/1700P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

15.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 15109.00
Asus Rog Ryujin Iıı 240 240Mm Am5/1700P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.245,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 15245.90
ASUS 240MM ROG RYUJIN III 240 OLED 3.5 LCD EKRANLI NOCTUA FANLI SIVI SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI

Satıcı: onlinealisverisyap

15.884,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 15894
Asus Rog Ryujın Iıı 240 Oled Lcd

Satıcı: Ucuz Sepet

15.968,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 15968.00
ASUS ASUS ROG RYUJIN III 240 OLED 3.5 LCD AURA SYNC RGB 3X NOCTUA IPPC 2000 PWM 120MM FAN SIVI CPU S

Satıcı: Lowell Teknoloji

16.227,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

15 16227.14
ASUS ROG RYUJIN III 240 OLED 3.5 LCD AURA SYNC RGB 3X NOCTUA IPPC 2000 PWM 120MM FAN SIVI CPU SOĞUTUCUSU

Satıcı: UZMANLARPC

16.377,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

16 16377.26

Asus ROG Ryujin III 240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyat Geçmişi

Asus ROG Ryujin III 240 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Asus ROG Ryujin III 240 2 adet İşlemci Soğutucu 2 fanlı 7.099,00 TL
Asus ROG Ryujin III 360 3 adet İşlemci Soğutucu 3 fanlı 31.618,25 TL

Asus ROG Ryujin III 240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Temel Özellikleri

71.6 CFM
3.94 mm H2O
29.7 dBA
Yok

Asus ROG Ryujin III 240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 71.6 CFM
• Hava Basıncı 3.94 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

POMPA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 89 mm
• Genişlik 91 mm
• Yükseklik 101 mm
• Radyatör Uzunluğu 280 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 30 mm

Asus ROG Ryujin III 240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.