Soğutma Türü:
Hava Akışı:
80.95 CFM
Hava Basıncı:
5 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
37.6 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin

Asus ROG Ryuo 120 İşlemci Soğutucu (1 adet) Fiyatları

ASUS ROG RYUO 120 120mm Aura Sync RGB CPU Sıvıİşlemci Soğutucu 8.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 8869.00
Asus Rog Ryuo 120 Rgb Sıvı Bazlı İşlemci Soğutucu

Satıcı: incehesap

9.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 9239.00
Asus 120Mm Rog Ryuo 120 Rgb Sıvı Soğutmalı İşlemci Fanı 1X Fanlı

Satıcı: incehesap

9.260,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 9260.10
Asus ROG Ryuo 120  120mm Sıvı İşlemci Soğutucu

Satıcı: incehesap | 18 yorum

9.615,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 9615.27
Asus Rog Ryuo 120 Oled Aura Sync Rgb 120Mm Fan Sıvı Cpu Sogutucusu

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

9.615,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 9615.40
ASUS ROG RYUO 120 RGB 120mm İşlemci Sıvı Soğutucu 9.489,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 9499
ROG RYUO 120 OLED AURA SYNC RGB 120MM FAN SIVI CPU SOĞUTUCUSU

Satıcı: UZMANLARPC

9.761,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 9761.53
Asus 120Mm Rog Ryuo 120 Rgb Sıvı Soğutmalı İşlemci Fanı 1X Fanlı

Satıcı: Uzmanlarpc

9.877,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 9877.78
Asus Rog Ryuo 120 Rgb Sıvı Bazlı İşlemci Soğutucu

Satıcı: Fiyat Market

10.018,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 10018.52
ASUS Rog Ryuo 120 120mm Aura Sync Rgb Cpu Sıvı Işlemci Soğutucu

Satıcı: incehesap

10.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 10079.00

Asus ROG Ryuo 120 İşlemci Soğutucu (1 adet) Fiyat Geçmişi

Asus ROG Ryuo 120 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Asus ROG Ryuo 120 1 adet İşlemci Soğutucu 1 fanlı 8.869,00 TL
Asus ROG Ryuo 240 2 adet İşlemci Soğutucu 2 fanlı 12.990,00 TL

Asus ROG Ryuo 120 İşlemci Soğutucu (1 adet) Temel Özellikleri

80.95 CFM
5 mm H2O
37.6 dBA
4 pin
Aydınlatma:
Var

Asus ROG Ryuo 120 İşlemci Soğutucu (1 adet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 80.95 CFM
• Hava Basıncı 5 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 37.6 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2500 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 1 fanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Bağlantısı 4 pin
• PWM Pompa Var

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 80 mm
• Genişlik 80 mm
• Yükseklik 45 mm
• Radyatör Uzunluğu 122 mm
• Radyatör Genişliği 150 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Asus ROG Ryuo 120 İşlemci Soğutucu (1 adet) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.