Soğutma Türü:
Hava Akışı:
56.66 CFM
Hava Basıncı:
3.56 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
30.7 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Asus ROG Ryuo IV 360 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyatları

ASUS ROG RYUO IV 360 ARGB Black 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 20.747,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 20757
ASUS ROG RYUO IV 360 ARGB 360mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC01N2-B0EAY0) 20.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 20799.00
Asus Rog Ryuo Iv 360 Argb - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

21.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 21299.00
Asus Rog Ryuo Iv 360 Argb - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

21.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 21599.00
ASUS ROG RYUO IV 360 ARGB 360mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC01N2-B0EAY0)

Satıcı: incehesap

21.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 21669.00
ASUS ROG RYUO IV 360 ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu 21.579,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 21589
ASUS ROG RYUO IV 360 ARGB HAREKETLİ KAVİSLİ 6.67 INÇ AMOLED EKRANLI 360mm Sıvı İşlemci Soğutucu

Satıcı: Tebilon

22.159,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 22159.84
ASUS ROG RYUO IV 360 ARGB WHITE 360MM AIO SIVI SOĞUTMA 12CM

Satıcı: onlinealisverisyap

22.262,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

8 22272
ASUS ROG Ryuo IV 360 ARGB White Edition Beyaz 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu 22.198,99 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 22208.99
ASUS ROG RYUO IV 360 ARGB 360mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC01N1-B0EAY0)

Satıcı: TEBILON

22.881,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

10 22891.09
Asus Rog Ryuo Iv 360 Argb 360mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu Azaz3asu0031

Satıcı: zmteknoloji

22.920,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 22920.56
ASUS ROG RYUO IV 360 ARGB 360mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC01N1-B0EAY0) 23.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 23049.00
ASUS ROG RYUO IV 360 ARGB 360mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC01N2-B0EAY0)

Satıcı: incehesap

23.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 23639.00
Asus Rog Ryuo Iv 360 Argb 360mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu Azaz3asu0031

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

23.744,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

14 23744.28
Asus Rog Ryuo Iv 360 Argb Hareketli Kavisli 6 67 Inch Amoled Ekran 3D Efektli Video Ve Sistem Bilgileri Asetek Emma Gen8 V2 Pompa Ve Aura Edge Aydınl

Satıcı: onlinealisverisyap

23.796,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 23796.30
ASUS ROG RYUO IV 360 ARGB 360mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC01N2-B0EAY0)

Satıcı: Betaplus

24.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 24129.00
ASUS ROG RYUO IV 360 ARGB WHITE 360MM AIO SIVI SOĞUTMA 12CM

Satıcı: Betaplus

24.325,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

17 24325.44
ASUS ROG RYUO IV 360 ARGB WHITE 360MM AIO SIVI SOĞUTMA 12CM

Satıcı: Lowell Teknoloji

24.481,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

18 24481.83
Asus Rog Ryuo Iv 360 Argb Whıte 360Mm Aıo Sıvı Sogutma 12Cm

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

24.591,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 24591.90

Asus ROG Ryuo IV 360 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Asus ROG Ryuo IV 360 ARGB İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

56.66 CFM
3.56 mm H2O
30.7 dBA
Var

Asus ROG Ryuo IV 360 ARGB İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 56.66 CFM
• Hava Basıncı 3.56 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 133 mm
• Genişlik 105 mm
• Yükseklik 137 mm
• Radyatör Uzunluğu 400 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 30 mm

Asus ROG Ryuo IV 360 ARGB İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.