Soğutma Türü:
Hava Akışı:
71.44 CFM
Hava Basıncı:
5.45 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
39.6 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Asus ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyatları

ASUS ROG RYUO IV SLC 360 ARGB 360mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC0152-B0EAY0)

Satıcı: teknoartgaming

19.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 19069
ASUS ROG RYUO IV SLC 360 ARGB, HAREKETLİ KAVİSLİ 6.7 İNÇ AMOLED EKRANI GÖZLE GÖRÜLEBİLİR VİDEO VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ARGB 6 YIL GARANTİ.

Satıcı: Amazon.com.tr

19.592,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 19602.64
ASUS ROG RYUO IV SLC 360 ARGB 360mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu 19.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 19649.00
Asus Rog Ryuo Iv Slc 360mm Argb Sıvı İşlemci Sogutucusu

Satıcı: ebz

19.757,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 19757.91
ASUS ROG RYUO IV SLC 360 ARGB 360mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC0152-B0EAY0) 19.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 19899.00
Asus Rog Ryuo Iv Slc 360 Argb 360mm Beyaz İşlemci Sıvı Azaz3asu0067

Satıcı: ebz

20.039,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 20039.43
ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 20.147,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 20157
ASUS ROG RYUO IV SLC 360 ARGB 360mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: incehesap

20.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 20469.00
ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB Beyaz 360 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 20.447,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 20457
ASUS ROG RYUO IV SLC 360 ARGB 360mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC0152-B0EAY0)

Satıcı: incehesap

20.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 20729.00
ASUS ROG RYUO IV SLC 360 ARGB, HAREKETLİ KAVİSLİ 6.7 İNÇ AMOLED EKRANI GÖZLE GÖRÜLEBİLİR VİDEO VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ SİSTEM BİLGİLERİNİ DESTEKLER - 360MM - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 15 yorum

20.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 20899.00
ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu 20.959,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 20969
ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB White Edition 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu 21.269,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 21279
Asus Rog Ryuo Iv Slc 360 Argb 360MM LCD Ekranlı 6.67” Amoled, Kavisli) Beyaz Işlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: PcKolik | 2 yorum

21.526,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 21526.05
Asus Rog Ryuo Iv Slc 360 Argb White Edition 360Mm Am5/1851P Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

22.117,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 22117.30
ROG RYUO IV SLC 360 ARGB, HAREKETLİ KAVİSLİ 6.7 İNÇ AMOLED EKRANI GÖZLE GÖRÜLEBİLİR VİDEO VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ SİSTEM BİLGİLERİNİ DESTEKLER VE ÖNCEDEN MONTE EDİLMİŞ ZİNCİRLEME BAĞLANABİLEN ARGB 6 YIL GARANTİ.

Satıcı: UZMANLARPC

22.144,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

16 22144.39
Asus 360Mm Rog Ryuo Iv Slc 360 Argb Whıte Am5-1851P Sıvı Soğutmalı İşlemci Fanı

Satıcı: ramazanmutlu

22.920,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

17 22920.10
ASUS ROG RYUO IV SLC 360 ARGB WHITE 360MM SOGUTUCU

Satıcı: incehesap

22.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

18 22609.00
Asus ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB 360mm AM5/1851P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

22.971,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

19 22971.84
ASUS ROG RYUO IV SLC 360 ARGB WHITE 360MM SOGUTUCU

Satıcı: Betaplus

23.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

20 23119.00

Asus ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Asus ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

71.44 CFM
5.45 mm H2O
39.6 dBA
Var

Asus ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 71.44 CFM
• Hava Basıncı 5.45 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

POMPA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 133 mm
• Genişlik 105 mm
• Yükseklik 123 mm
• Radyatör Uzunluğu 394 mm
• Radyatör Genişliği 140 mm
• Radyatör Yüksekliği 32 mm

Asus ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB İşlemci Soğutucu Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Burak Profil Resmi

5 yorum

Burak TRYX Panaroma 360 İşlemci soğutucu (Asetek 8. Nesil V2 Pompa) İşlemci soğutucusunu ekler misiniz lütfen.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Burak https://www.epey.com/islemci-sogutucu/tryx-panorama-360-argb.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.