Soğutma Türü:
Hava Akışı:
80.95 CFM
Hava Basıncı:
5 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
37.6 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin

Asus ROG Strix LC II 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyatları

Asus ROG STRIX LC II 240 ARGB AURA SYNC ADRESLENEBİLİR RGB 120MM FAN SIVI CPU SOĞUTUCUSU BEYAZ V3 - 240MM

Satıcı: Polat Bilgisayar

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 4399.00
240mm Rog Strıx Lc Iı 240 Argb Sıvı Soğutmalı Işlemci Fanı - 4711081544357

Satıcı: teknoartgaming

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 5009
Asus ROG STRIX LC II 240 ARGB AURA SYNC RGB 120MM ADRESLENEBİLİR FAN SIVI CPU SOĞUTUCUSU - Siyah

Satıcı: NCRGAME | 2 yorum

6.132,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 6132.60
ASUS ROG STRIX LC II 240 ARGB AURA SYNC RGB 120MM*2 ADRESLENEBİLİR RGB FAN CPU SIVI SOĞUTUCUSU V2 90RC00E1-M0UAY1

Satıcı: 7RENK

7.251,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 7251.02
Asus ROG Strix LC II 240 ARGB 240 MM İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: vizyonbilgisayar

7.452,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 7452.00
Asus ROG Strix LC II 240 ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 7509
ASUS ROG STRIX LC II 240 ARGB AURA SYNC RGB 120MM ADRESLENEBİLİR RGB FAN SIVI CPU SOĞUTUCUSU V2

Satıcı: 7RENK

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 7609
Asus Rog Strix Lc Iı 240 Argb V3 Sıvı İşlemci Soğutucu

Satıcı: deppomarket34

7.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 7820.00
Asus Rog Strix Lc Iı 240 Argb V3 Sıvı İşlemci Soğutucu

Satıcı: Deppo Market

7.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 7990.00
Asus Rog Strıx Lc Iı 240 Argb Aura Sync Rgb 120Mm Adreslenebilir Rgb Fan Sıvı Cpu Soğutucusu V2

Satıcı: 7Renk

8.741,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 8741.10
ASUS ROG STRIX LC II 240 ARGB AURA SYNC ADRESLENEBİLİR RGB 120MM FAN SIVI CPU SOĞUTUCUSU BEYAZ V3

Satıcı: Magic Teknoloji

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

11 8999.00
ASUS ROG STRIX LC II 240 ARGB V3 240mm Intel-AMD Uyumlu Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu 9.239,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 9249
ASUS ROG Strix LC II 240 ARGB White Edition 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC00E2-M0UAY0) 12.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 12189.00
Asus Rog Strıx Lc Iı 240 Argb Aura Sync Adreslenebilir Rgb 120Mm Fan Sıvı Cpu Soğutucusu Beyaz V3

Satıcı: Zoccoshop

12.530,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 12530.10
ASUS ROG STRIX LC II 240 ARGB AURA SYNC ADRESLENEBİLİR RGB 120MM FAN SIVI CPU SOĞUTUCUSU BEYAZ V3

Satıcı: Zoccoshop

12.796,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

15 12796.71

Asus ROG Strix LC II 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix LC II 240 ARGB İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Asus ROG Strix LC II 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Temel Özellikleri

80.95 CFM
5 mm H2O
37.6 dBA
4 pin
Aydınlatma:
Var

Asus ROG Strix LC II 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 80.95 CFM
• Hava Basıncı 5 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 37.6 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2500 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 2 fanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Dönüş Hızı 2800 RPM
• Pompa Bağlantısı 4 pin
• PWM Pompa Var

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 80 mm
• Genişlik 80 mm
• Yükseklik 45 mm
• Radyatör Uzunluğu 122 mm
• Radyatör Genişliği 150 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Asus ROG Strix LC II 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.