Soğutma Türü:
Hava Akışı:
70.38 CFM
Hava Basıncı:
3.92 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
36 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin

Asus ROG Strix LC III 240 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyatları

Asus Rog Strıx Lc Iıı 240 Argb İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: KAPTAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

7.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 7749.00
Asus ROG Strix LC III 240 ARGB 240mm Beyaz İşemci Sıvı Soğutucu (90RC00S2-M0UAY0)

Satıcı: 7RENK

8.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 8819
Asus ROG Strix LC III 240 ARGB White Edition 240mm İşlemci Sıvı Soğutucusu Beyaz 90RC00S2-M0UAY0

Satıcı: 7RENK

9.211,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 9211.02
Asus Rog Strix LC III 240 ARGB 240 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 9.135,00 TL + 119,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 9145
Asus Rog Strix Lc Iıı 240 Argb White Edition 240Mm Işlemci Sıvı Soğutucusu Beyaz 90Rc00s2-M0uay0

Satıcı: 7Renk

10.339,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 10339.10
Asus Rog Strix LC III 240 ARGB White 240 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu 10.251,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10261
ASUS ROG Strix LC III 240 ARGB 240mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC00S2-M0UAY0) 10.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 10599.00
Asus ROG Strix LC III 240 ARGB White Edition 240mm İşlemci Sıvı Soğutucusu Beyaz 90RC00S2-M0UAY0

Satıcı: incehesap

11.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 11039.00
Asus Rog Strix Lc Iıı 240 Argb White Edition 240mm İşlemci Sıvı S

Satıcı: teknostok

11.097,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 11097.87
Asus ROG Strix LC III 240 ARGB White Edition 240mm İşlemci Sıvı Soğutucusu Beyaz 90RC00S2-M0UAY0

Satıcı: DFSBilgisayar

11.525,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 11525.32
Asus Rog Strix Lc Iıı 240 Argb White Edition 240mm İşlemci Sıvı S

Satıcı: DFSBilgisayar

11.553,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 11553.88
ASUS ROG STRIX LC III 240 ARGB White 240mm Aura Sync RGB Intel-AMD Uyumlu Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu 11.659,01 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 11669.01
Asus ROG Strix LC III 240 ARGB White Edition 240mm İşlemci Sıvı Soğutucusu Beyaz 90RC00S2-M0UAY0

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.250,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 12250.13
Asus Rog Strıx Lc Iıı 240 Argb Aura Sync Rgb 120MM - Renkli

Satıcı: Hızlı Stok

15.834,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 15834.58
Binbir Göz Bilgisayar Asus Rog Strıx Lc Iıı 240 Whıte 240MM LGA1700/AM5 Soket Argb Aura Sync Rgb Sıvı Soğutma

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

16.367,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

15 16367.06

Asus ROG Strix LC III 240 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix LC III 240 ARGB İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Asus ROG Strix LC III 240 ARGB İşlemci Soğutucu 2 fanlı 7.749,00 TL
Asus ROG Strix LC III 360 ARGB İşlemci Soğutucu 3 fanlı 9.999,00 TL

Asus ROG Strix LC III 240 ARGB İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

70.38 CFM
3.92 mm H2O
36 dBA
4 pin
Aydınlatma:
Var

Asus ROG Strix LC III 240 ARGB İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 70.38 CFM
• Hava Basıncı 3.92 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 36 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2200 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 2 fanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 72 mm
• Genişlik 72 mm
• Yükseklik 61 mm
• Radyatör Uzunluğu 272 mm
• Radyatör Genişliği 121 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Asus ROG Strix LC III 240 ARGB İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.