Soğutma Türü:
Hava Akışı:
70.38 CFM
Hava Basıncı:
3.92 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
36 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin

Asus ROG Strix LC III 360 ARGB LCD İşlemci Soğutucu Fiyatları

Asus Rog Strıx Lc Iıı 360 Argb LCD Cpu Sıvı Soğutucu, 2.1" IPS Lcd, Asetek'in Yeni Gen7 V2 Pompası ve Premıum Rog Argb Fanlar - 360MM - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 12999.00
ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB LCD Beyaz 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC00W2-M0UAY0) 13.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 13329.00
Asus ROG Strix LC III 360 ARGB LCD Beyaz 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC00W2-M0UAY0)

Satıcı: Amazon.com.tr

14.449,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 14459.01
ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB LCD Beyaz 360mm Intel-AMD Uyumlu İşlemci Sıvı Soğutucu 14.449,01 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 14459.01
Asus ROG Strix LC III 360 ARGB LCD Siyah 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu (90RC00W1-M0UAY0)

Satıcı: Amazon.com.tr

15.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

5 15109
Asus Rog Strıx Lc Iıı 360 Argb Lcd Cpu Sıvı Sogutucu 2.1" Ips Lcd Asetek'ın Yenı Gen7 V2 Pompası Ve Premıum Rog Argb Fanlar Beyaz

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

15.356,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 15356.40
ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD CPU SIVI SOĞUTUCU 2.1" IPS LCD ASETEK'İN YENİ GEN7 V2 POMPASI VE PREMIUM ROG ARGB FANLAR BEYAZ

Satıcı: UZMANLARPC

15.546,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 15546.49
Asus Rog Strıx Lc Iıı 360 Argb Lcd 360Mm Beyaz Islemci Sivi Sogutucu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

15.904,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 15904.80
Rog Strix Lc Iıı 360 Argb LCD Siyah 360MM Işlemci Sıvı Soğutucu (90RC00W1-M0UAY0)

Satıcı: DevSepet

38.191,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 38191.22

Asus ROG Strix LC III 360 ARGB LCD İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix LC III 360 ARGB LCD İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

70.38 CFM
3.92 mm H2O
36 dBA
4 pin
Aydınlatma:
Var

Asus ROG Strix LC III 360 ARGB LCD İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 70.38 CFM
• Hava Basıncı 3.92 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 36 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2200 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 3 fanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 72 mm
• Genişlik 72 mm
• Yükseklik 63 mm
• Radyatör Uzunluğu 394 mm
• Radyatör Genişliği 121 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Asus ROG Strix LC III 360 ARGB LCD İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.