Soğutma Türü:
Hava Akışı:
67 CFM
Hava Basıncı:
3 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
29 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin

Asus TUF Gaming LC 120 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Asus TUF Gaming LC 120 ARGB V2 120mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: 7RENK

5.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 5089
Asus Tuf Gaming Lc 120 Argb V2 120mm İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: 7Renk

5.151,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 5151.08
ASUS 120mm FANLI SIVI SOĞUTUCU

Satıcı: 7Renk

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 5899.00
Asus TUF GAMING LC 120 ARGB AIO AURA SYNC 120MM ADRESLENEBİLİR RGB FAN NCVM KAPLAMALI RGB POMPA KAPAĞI SIVI CPU SOĞUTUCUSU V2

Satıcı: 7Renk | 1 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 5999.00
Asus Tuf Gamıng Lc 120 Argb Aıo Aura Sync 120Mm Adreslenebilir Rgb Fan Ncvm Kaplamalı Rgb Pompa Kapağı Sıvı Cpu Soğutucusu V2

Satıcı: 7Renk

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 6199.00
ASUS TUF GAMING LC 120 ARGB V2 120mm Sıvı Soğutma

Satıcı: 7RENK

6.271,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 6271.02
Asus TUF Gaming LC 120 RGB Sıvı Soğutucu

Satıcı: NCRGAME | 5 yorum

7.502,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 7502.34
ASUS Tuf Gaming Lc 120 Argb 120mm Işlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Erenler Ticaret

13.537,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 13537.13
Asus Tuf Gamıng Lc 120 Argb Aıo Aura Sync 120Mm Fan Ncvm Kaplamal

Satıcı: ernpazarlama

14.521,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 14521.28
Asus Tuf Gamıng Lc 120 Argb Aıo Aura Sync 120Mm Adreslenebilir Rgb Fan Ncvm Kaplamalı Rgb Pompa Kapağı Sıvı Cpu Soğutucusu V2

Satıcı: ylmzhome

20.760,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 20760.80

Asus TUF Gaming LC 120 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming LC 120 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

67 CFM
3 mm H2O
29 dBA
4 pin
Aydınlatma:
Var

Asus TUF Gaming LC 120 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 67 CFM
• Hava Basıncı 3 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 29 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2000 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 1 fanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Bağlantısı 4 pin
• PWM Pompa Var

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 80 mm
• Genişlik 80 mm
• Yükseklik 45 mm
• Radyatör Uzunluğu 122 mm
• Radyatör Genişliği 150 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Asus TUF Gaming LC 120 İşlemci Soğutucu Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Hüseyin E******** Profil Resmi

57 yorum

Hüseyin E******** LGA 1700 ile uyumluymuş epey!?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.