Soğutma Türü:
Hava Akışı:
67 CFM
Hava Basıncı:
3 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
29 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin

Asus TUF Gaming LC II 240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyatları

Asus TUF GAMING LC II 240 ARGB AIO AURA SYNC 120MM ADRESLENEBİLİR RGB FAN NCVM KAPLAMALI RGB POMPA KAPAĞI SIVI CPU SOĞUTUCUSU

Satıcı: Zoccoshop | 8 yorum

5.346,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 5346.57
ASUS TUF GAMING LC II 240 ARGB AIO AURA SYNC 120MM ADRESLENEBİLİR RGB FAN NCVM KAPLAMALI RGB POMPA KAPAĞI SIVI CPU SOĞUTUCUSU

Satıcı: Amazon.com.tr

5.483,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 5493.79
Asus Tuf Gamıng Lc Iı 240 Argb 120mm Fan Sıvı Cpu Soğutucusu

Satıcı: gokkusagibilgisayar | 2 yorum

5.508,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 5508.79
Asus Tuf Gamıng Lc Iı 240 Argb 120mm Fan Sıvı Cpu Soğutucusu

Satıcı: dualpazar

7.125,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 7125.22
Asus Tuf Gamıng Lc Iı 240 Argb Aıo Aura Sync 120Mm Adreslenebilir Rgb Fan

Satıcı: Dualpazar

7.744,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 7744.80
Asus Tuf Gamıng Lc Iı 240 Argb Aıo Aura Sync 120Mm Adreslenebilir Rgb Fan Ncvm Kaplamalı Rgb Pompa Kapağı Sıvı Cpu Soğutucusu

Satıcı: Zoccoshop

8.554,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 8554.90
Asus Tuf Gamıng Lc Iı 240 Argb Aıo Aura Sync 120MM Adreslenebilir Rgb Fan

Satıcı: Core Bilgisayar

9.206,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 9206.22
ASUS TUF GAMING LC II 240 ARGB AURA SYNC 240MM AIO Sıvı Soğutma

Satıcı: Erenler Ticaret

16.218,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 16218.76

Asus TUF Gaming LC II 240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming LC II 240 İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming LC II 240 2 adet İşlemci Soğutucu 2 fanlı 5.346,57 TL
Asus TUF Gaming LC II 360 3 adet İşlemci Soğutucu 3 fanlı 6.099,00 TL

Asus TUF Gaming LC II 240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Temel Özellikleri

67 CFM
3 mm H2O
29 dBA
4 pin
Aydınlatma:
Var

Asus TUF Gaming LC II 240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 67 CFM
• Hava Basıncı 3 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 29 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2000 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 2 fanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• PWM Pompa Var

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 73 mm
• Genişlik 73 mm
• Yükseklik 45 mm
• Radyatör Uzunluğu 277 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Asus TUF Gaming LC II 240 İşlemci Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılan İşlemci Soğutucuları

Asus TUF Gaming LC II 240 İşlemci Soğutucu (2 adet) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.