Soğutma Türü:
Hava Akışı:
90.78 CFM
Hava Basıncı:
3.82 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
37.4 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Asus TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD İşlemci Soğutucu Fiyatları

Asus 360mm Tuf Gamıng Lc Iıı Rgb Sıvı Soğutmalı Am5-1851p İşlemci Fanı Beyaz

Satıcı: tektic

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 6999.00
ASUS TUF Gaming LC III 360 TUF-GAMING-LC-III-360-ARGB-WHITE-EDITION 360mm Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu 7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 hafta önce

2 7399.00
ASUS 360mm TUF GAMING LC III RGB Sıvı Soğutmalı AM5-1851p İşlemci Fanı Beyaz

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 2 yorum

7.849,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 7849.20
Asus 360mm Tuf Gamıng Lc Iıı Rgb Sıvı Soğutmalı Am5-1851p İşlemci Fanı Beyaz

Satıcı: vizyonbilgisayar

8.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 8280.00
Asus TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD 360mm AM5/1851P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

8.043,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 hafta önce

5 8043.84
ASUS 360mm TUF GAMING LC III RGB Sıvı Soğutmalı AM5-1851p İşlemci Fanı Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 10499.00
Tuf Gaming Lc Iıı 360 Argb Lcd 360Mm Am5/1851P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: ylmzhome

20.680,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 20680.30
Asus TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD 360mm AM5/1851P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Erenler Ticaret

20.790,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 20790.92
Asus 360mm Tuf Gamıng Lc Iıı Rgb Sıvı Soğutmalı Am5-1851p İşlemci Fanı Beyaz

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

9.821,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 hafta önce

9 9821.88

Asus TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

90.78 CFM
3.82 mm H2O
37.4 dBA
Var

Asus TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 90.78 CFM
• Hava Basıncı 3.82 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 81 mm
• Genişlik 77 mm
• Yükseklik 67 mm
• Radyatör Uzunluğu 397 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Asus TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.