Soğutma Türü:
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Pompa Ses Seviyesi:
25 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Aztech Liquid Cooling AZ240 İşlemci Soğutucu Fiyatları

AZTECH 240mm LIQUID COOLING AZ240-1B ARGB Sıvı Soğutmalı AM5-1851p İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

2.378,91 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2388.91
Aztech 240Mm Lıquıd Coolıng Az240-1B Argb Sıvı Soğutmalı Am5-1851P İşlemci Fanı

Satıcı: kasvabilişim

2.479,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2479.20
Aztech Lıquıd Coolıng Az240 - 1b Am5 1700p 240mm Argb Fan Siyah

Satıcı: SOFTTEKTEKNOLOJİ

2.479,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 2479.40
Aztech 240Mm Lıquıd Coolıng Az240-1B Argb Sıvı Soğutmalı Am5-1851P İşlemci Fanı

Satıcı: ramazanmutlu

2.527,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 2527.66
Aztech 240Mm Lıquıd Coolıng Az240-1B Argb Sıvı Soğutmalı Am5-1851P İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

2.530,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2530.70
AZTECH LIQUID COOLING AZ240 - 1B AM5 1700P 240mm ARGB Fan Siyah Sıvı Soğutucu

Satıcı: SOFTTEK BİLİSİM STORE

2.630,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2630.12
Aztech Lıquıd Coolıng Az240 - 1b Am5 1700p 240mm Argb Fan Siyah

Satıcı: azomik

2.660,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 hafta önce

7 2660.17
Aztech 240Mm Lıquıd Coolıng Az240-1B Argb Sıvı Soğutmalı Am5-1851P İşlemci Fanı

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

2.661,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 2661.38
Aztech 240MM Lıquıd Coolıng AZ240-1B Argb Sıvı Soğutmalı AM5-1851P Işlemci Fanı - Renkli

Satıcı: Hızlı Stok

3.307,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 3307.57
AZTECH LIQUID COOLING AZ240-1B (intel-Amd Destekli) ARGB LED 240MM SIVI SOĞUTMA SISTEMI

Satıcı: MAESKO

3.442,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3442.76
Aztech Lıquıd Coolıng Az240 - 1b Am5 1700p 240mm Argb Fan Siyah

Satıcı: MbTeknoloji

3.687,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 3687.69

Aztech Liquid Cooling AZ240 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Aztech Liquid Cooling AZ240 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

25 dBA
Var

Aztech Liquid Cooling AZ240 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 25 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 2200 RPM
• Pompa Ömrü 70 bin saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Radyatör Uzunluğu 274 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Aztech Liquid Cooling AZ240 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.