Soğutma Türü:
Hava Akışı:
63.52 CFM
Hava Basıncı:
3 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
36 dBA
Pompa Ses Seviyesi:
15 dBA
Fan Dönüş Hızı:

BitFenix Cube 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyatları

BITFENIX 240mm CUBE 240 AIO-240-WW27A-RP ARGB Sıvı Soğutmalı AM5-1851p İşlemci Fanı Beyaz

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 2 yorum

4.109,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4109.67
Bitfenix Cube 240 Argb 240Mm Am5/1700P Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Betaplus

4.017,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 4017.81
BITFENIX 240mm CUBE 240 AIO-240-BB27A-RP ARGB Sıvı Soğutmalı AM5-1851p İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

4.147,70 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4157.7
BITFENIX 240mm CUBE 240 AIO-240-WW27A-RP ARGB Sıvı Soğutmalı AM5-1851p İşlemci Fanı Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

4.147,70 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4157.7
BITFENIX 240mm CUBE 240 AIO-240-BB27A-RP ARGB Sıvı Soğutmalı AM5-1700p İşlemci Fanı

Satıcı: ramazanmutlu

4.303,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 4303.12
Bıtfenıx 240Mm Cube 240 Aıo-240-Bb27a-Rp Argb Sıvı Soğutmalı Am5-1851P İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

4.418,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 4418.90
Bıtfenıx 240Mm Cube 240 Aıo-240-Ww27a-Rp Argb Sıvı Soğutmalı Am5-1851P İşlemci Fanı Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

4.418,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 4418.90
Bitfenix Cube 240 Argb Cpu Sıvı Soğutma 240 mm Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap | 4 yorum

4.705,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 4705.36
BitFenix Cube 240 ARGB 240mm AM5/1700P Beyaz İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Arey Teknoloji

6.363,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 6363.63

BitFenix Cube 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyat Geçmişi

BitFenix Cube 240 ARGB İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

BitFenix Cube 240 ARGB 2 adet (BFW-AIO-240-BB27A-RP) İşlemci Soğutucu 2 fanlı 4.017,81 TL
BitFenix Cube 360 ARGB 3 adet (BFW-AIO-360-BB27A-RP) İşlemci Soğutucu 3 fanlı 11.481,57 TL

BitFenix Cube 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Temel Özellikleri

63.52 CFM
3 mm H2O
36 dBA
15 dBA
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
2.28 W

BitFenix Cube 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 36 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2000 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 2.28 W
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 15 dBA
• Pompa Dönüş Hızı 5500 RPM
• Pompa Bağlantısı 4 pin

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Radyatör Uzunluğu 277 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

BitFenix Cube 240 ARGB İşlemci Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılan İşlemci Soğutucuları

BitFenix Cube 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.