Soğutma Türü:
Hava Akışı:
75.2 CFM
Hava Basıncı:
3.63 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
30 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Isı Borusu Sayısı:
6 adet

Cooler Master Hyper 612 Apex İşlemci Soğutucu Fiyatları

Cooler Master Hyper 612 APEX 2x120mm Intel1851/1700/AM5 Uyumlu Cpu Soğutucusu (MAP-T6PN-225PK-R1)

Satıcı: Zoccoshop | 4 yorum

4.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 4129.00
Cooler Master Hyper 612 APEX 120 mm Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Hava Soğutucu 4.288,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4298
Cooler Master Hyper 612 APEX 2x120mm Intel1851/1700/AM5 Uyumlu Cpu Soğutucusu (MAP-T6PN-225PK-R1)

Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 4399.00
Cooler Master Hyper 612 Apex 6Hp 2X120mm Fanlı Intel/Amd Uyumlu Siyah İşlemci Soğutucusu

Satıcı: Inventus Bilgisayar

4.591,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4591.00
Cooler Master Hyper 612 Apex Black Edition Map-t6pn-225pk-r1 Azaz3col0023

Satıcı: zoccoshop

4.599,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 4599.08
Cooler Master Hyper 612 Apex 2X120mm 6Hp Intel/Amd Uyumlu Kule Tipi Islemci Sogutucu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

4.638,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4638.90
Cooler Master Hyper 612 Apex Black Edition MAP-T6PN-225PK-R1 Intel/AM5 Uyumlu İşlemci Soğutucu

Satıcı: Betaplus

4.795,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 4795.96
Cooler Master Hyper 612 Apex Black Edition MAP-T6PN-225PK-R1 Intel/AM5 Uyumlu İşlemci Soğutucu

Satıcı: Zoccoshop

4.799,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4799.04
Cooler Master Hyper 612 Apex Black Edition Map-t6pn-225pk-r1 Azaz3col0023

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

4.847,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 4847.48
Cooler Master Hyper 612 Apex Black Edition MAP-T6PN-225PK-R1 Intel/AM5 Uyumlu İşlemci Soğutucu

Satıcı: Betaplus

4.962,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4962.24

Cooler Master Hyper 612 Apex İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Cooler Master Hyper 612 Apex İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

75.2 CFM
3.63 mm H2O
30 dBA
6 adet
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Yok
Güç Tüketimi (Fan):
2.16 W

Cooler Master Hyper 612 Apex İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Hava Akışı 75.2 CFM
• Hava Basıncı 3.63 mm H2O
• Isı Borusu Bakır
• Isı Borusu Sayısı 6 adet
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 30 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2400 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 2.16 W
• Fan Ömrü 200 bin saat
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Döngülü Dinamik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 127 mm
• Genişlik 114 mm
• Yükseklik 159 mm

Cooler Master Hyper 612 Apex İşlemci Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılan İşlemci Soğutucuları

Cooler Master Hyper 612 Apex İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.