Soğutma Türü:
Hava Akışı:
71.93 CFM
Hava Basıncı:
1.86 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
27.2 dBA
Pompa Ses Seviyesi:
12 dBA
Fan Dönüş Hızı:

Cooler Master MasterLiquid 240L Core ARGB İşlemci Soğutucu Fiyatları

Cooler Master Masterliquid Core 240L Argb Spectrum 240 mm INTEL(1700/1851P)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu (MLW-D24M-A18PS-R1)

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

4.680,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 4680.04
Cooler Master Masterliquid Core 240l Argb Spectrum 240 Mm Intel 1700/1851p -amd Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: ebz

4.680,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4680.03
COOLERMASTER 240MM CORE 240L SPECTRUM ARGB AM5-1700P SIVI SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI

Satıcı: onlinealisverisyap

4.837,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 4837.48
Cooler Master Masterliquid Core 240l Argb Spectrum 240 Mm Intel 1700/1851p -amd Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: ramazanmutlu

4.974,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 4974.72
Cooler Master MasterLiquid Core 240L ARGB Spectrum 240 mm Intel(1700/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: ramazanmutlu

4.990,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 4990.40
Cooler Master MasterLiquid Core 240L ARGB Spectrum 240 mm Intel(1700/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: LowellTeknoloji

5.225,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 5225.46
Cooler Master MasterLiquid Core 240L ARGB Spectrum 240 mm Intel(1700/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.314,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 5314.63
Cooler Master MasterLiquid Core 240L ARGB Spectrum 240 mm Intel(1700/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: netsiparis

5.333,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 5333.96
Cooler Master MasterLiquid 240L Core ARGB 240mm AM5/1700P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5689.00
Cooler Master MasterLiquid 240L Core ARGB 240mm AM5/1700P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

5.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5779.00

Cooler Master MasterLiquid 240L Core ARGB İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Cooler Master MasterLiquid 240L Core ARGB İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

71.93 CFM
1.86 mm H2O
27.2 dBA
12 dBA
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Pompa):
3.96 W

Cooler Master MasterLiquid 240L Core ARGB İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 71.93 CFM
• Hava Basıncı 1.86 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 27.2 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 1750 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Ömrü 160 bin saat
• Fan Sayısı 2 fanlı
• Fan Rulmanı Rifle Rulmanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Ses Seviyesi 12 dBA
• Pompa Bağlantısı 3 pin
• PWM Pompa Yok
• Güç Tüketimi (Pompa) 3.96 W
• Pompa Ömrü 70 bin saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 81 mm
• Genişlik 76 mm
• Yükseklik 47 mm
• Radyatör Uzunluğu 277 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Cooler Master MasterLiquid 240L Core ARGB İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.