Soğutma Türü:
Hava Akışı:
65.57 CFM
Hava Basıncı:
2.68 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
34.1 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Corsair iCUE H100i Elite Capellix XT İşlemci Soğutucu Fiyatları

CORSAİR İCUE H100İ ELİTE XT 240MM 2 X AF140 RGB FAN SIVI İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU BEYAZ (CW-9060072-WW)

Satıcı: Betaplus

6.894,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 6894.01
Corsair iCUE H100i Elite Capellix XT 240mm Beyaz Sıvı İşlemci Soğutucusu

Satıcı: Betaplus

7.131,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 7131.84
Corsair 240MM H100i Elite Capellix XT RGB SIVI SOĞUTMALI İŞLEMCİ FANI BEYAZ

Satıcı: Betaplus

7.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 7309.00
CORSAİR İCUE H100İ ELİTE XT 240MM 2 X AF140 RGB FAN SIVI İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU BEYAZ (CW-9060072-WW)

Satıcı: atesavm

7.370,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 7370.77
CORSAİR İCUE H100İ ELİTE XT 240MM 2 X AF140 RGB FAN SIVI İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU BEYAZ (CW-9060072-WW)

Satıcı: ATESAVM

7.841,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 7841.25
Corsaır 240MM H100I Elite Capellix Xt CW-9060072-WW Rgb Sıvı Soğutmalı Işlemci Fanı Beyaz

Satıcı: ernpazarlama

8.988,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 8988.00
CORSAİR İCUE H100İ ELİTE XT 240MM 2 X AF140 RGB FAN SIVI İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU BEYAZ (CW-9060072-WW)

Satıcı: ATEŞ AVM

10.066,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 10066.00
Corsaır Cpu Cooler Cw-9060068-Ww H100i Elt Cpll Xt

Satıcı: ylmzhome

26.143,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 26143.00

Corsair iCUE H100i Elite Capellix XT İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Corsair iCUE H100i Elite Capellix XT İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

65.57 CFM
2.68 mm H2O
34.1 dBA
Var

Corsair iCUE H100i Elite Capellix XT İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 65.57 CFM
• Hava Basıncı 2.68 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü RGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 56 mm
• Genişlik 56 mm
• Radyatör Uzunluğu 277 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm
• Ağırlık 2.097 kg

Corsair iCUE H100i Elite Capellix XT İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.