Soğutma Türü:
Hava Akışı:
73.5 CFM
Hava Basıncı:
4.33 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Corsair iCUE Link Titan 240 RX İşlemci Soğutucu Fiyatları

CORSAIR iCUE LINK TITAN 240 RX RGB AIO 240mm İşlemci Soğutucusu (CW-9061016-WW)

Satıcı: PAROSTEKNOLOJİ

5.325,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 5325.08
CORSAIR iCUE LINK TITAN 240 RX RGB AIO 240mm İşlemci Soğutucusu (CW-9061016-WW)

Satıcı: Amazon.com.tr

5.300,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 5310.08
CORSAIR iCUE LINK TITAN 240 RX RGB AIO 240mm İşlemci Soğutucusu - Beyaz (CW-9061020-WW)

Satıcı: PAROSTEKNOLOJİ | 1 yorum

5.474,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 5474.78
Corsaır Corsaır 240Mm Tıtan 240Rx Cw-9061016-Ww Am5-1851P Rgb Sıvı Soğutmalı İşlemci Fanı

Satıcı: ParosTeknoloji

5.576,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 5576.88
Corsaır Corsaır 240Mm Tıtan 240Rx Lcd Cw-9061020-Ww Am5-1851P Rgb Sıvı Soğutmalı İşlemci Fanı Beyaz

Satıcı: ParosTeknoloji

5.836,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 5836.27
Corsair iCUE LINK TITAN 240 mm RX RGB AIO Intel(1700p/1851p)-AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu

Satıcı: ParosTeknoloji

5.863,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 5863.87
Corsaır 240MM Tıtan 240RX LCD CW-9061020-WW AM5-1851P Rgb Sıvı Soğutmalı Işlemci Fanı Beyaz

Satıcı: ParosTeknoloji

6.392,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 6392.76
Yıldızan Storesellm CORSAIR iCUE LINK TITAN 240 RX RGB AIO 240mm İşlemci Soğutucusu (CW-9061016-WW) 1171935

Satıcı: bi baksana

11.678,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 11678.99

Corsair iCUE Link Titan 240 RX İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Corsair iCUE Link Titan 240 RX İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

73.5 CFM
4.33 mm H2O
Var

Corsair iCUE Link Titan 240 RX İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 73.5 CFM
• Hava Basıncı 4.33 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Radyatör Uzunluğu 277 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm
• Ağırlık 1.55 kg

Corsair iCUE Link Titan 240 RX İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.