Soğutma Türü:
Hava Akışı:
73.5 CFM
Hava Basıncı:
4.33 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Corsair iCUE Link Titan 360 RX İşlemci Soğutucu Fiyatları

CORSAIR iCUE LINK TITAN 360 RX RGB AIO, 360mm, İşlemci Soğutucusu (CW-9061018-WW)

Satıcı: Amazon.com.tr

8.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 8010
Corsaır Icue Lınk Tıtan 360 Rx Rgb Aıo, 360MM Işlemci Sıvı Soğutucu (CW-9061018-WW)

Satıcı: TEBİLON | 5 yorum

9.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 9299.00
CORSAIR iCUE LINK TITAN 360 RX RGB AIO 360mm İşlemci Soğutucusu - Beyaz (CW-9061021-WW)

Satıcı: Amazon.com.tr

9.558,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 9568.6
Corsair Corsaır Icue Lınk Tıtan 360 Rx Rgb Aıo 360MM Beyaz Islemci Sivi Sogutucu - Renkli

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

10.089,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 10089.64
Corsaır İcue Lınk Tıtan 360 Rx Rgb Aıo 360Mm Beyaz Islemci Sivi Sogutucu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

10.205,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 10205.60
Corsair İcue Link Titan 360 Rx Rgb Cw-9061018-Ww İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Pckolik

10.752,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 10752.45
CORSAIR ICUE LINK TITAN 360 RX RGB AIO 360mm LGA1700/1851/AM5 Beyaz Sıvı İşlemci Soğutucu-CW-9061021-WW

Satıcı: Pckolik

10.752,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 10752.45
Corsaır Icue Lınk Tıtan 360 Rx Rgb Aıo 360Mm Lga1700/1851/Am5 Beyaz Sıvı İşlemci Soğutucu-Cw-9061021-Ww

Satıcı: TEBİLON

11.276,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 11276.70

Corsair iCUE Link Titan 360 RX İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Corsair iCUE Link Titan 360 RX İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

73.5 CFM
4.33 mm H2O
Var

Corsair iCUE Link Titan 360 RX İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 73.5 CFM
• Hava Basıncı 4.33 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Radyatör Uzunluğu 396 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm
• Ağırlık 1.88 kg

Corsair iCUE Link Titan 360 RX İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.