Soğutma Türü:
Hava Akışı:
72.8 CFM
Hava Basıncı:
4.15 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
36 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin

Corsair Nautilus 360 RS ARGB İşlemci Soğutucu Fiyatları

CORSAIR NAUTILUS 360 RS ARGB R2120 ARGB Fanlı 360mm Sıvı İşlemci Soğutucu-CW-9060093-WW

Satıcı: Prime

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 5999.00
Corsaır 360mm Nautılus 360 Rs Cw-9060093-ww Am5-1851p Rgb Sıvı Soğutmalı İşlemci Fanı

Satıcı: TEBİLON

6.607,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 6607.72
CORSAIR NAUTILUS 360 RS ARGB 360mm Beyaz Islemci Sivi Sogutucu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

6.903,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 6903.36
CORSAIR NAUTILUS 360 RS ARGB R2120 ARGB Fanlı 360mm Sıvı İşlemci Soğutucu-CW-9060093-WW

Satıcı: Dey Elektronik

7.119,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 7119.09
Corsair NAUTILUS 360 RS ARGB 360mm Beyaz Islemci Sivi Sogutucu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

7.264,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 7264.00
Corsair NAUTILUS 360 RS ARGB R2120 ARGB Fanlı 360mm Sıvı İşlemci Soğutucu-

Satıcı: TEBİLON

7.441,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 7441.23
Corsaır 360mm Nautılus 360 Rs Cw-9060093-ww Am5-1851p Rgb Sıvı Soğutmalı İşlemci Fanı

Satıcı: ernpazarlama

14.521,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 14521.28
Corsaır Nautılus 360 Rs Argb 360MM Siyah Işlemci Sıvı SOĞUTUCU-CW-9060093-WW

Satıcı: ED Collection

14.624,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 14624.01
Braventa Collection Corsaır Nautılus 360 Rs Argb 360MM Siyah Işlemci Sıvı SOĞUTUCU-CW-9060093-WW

Satıcı: Braventa Collection

16.823,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 16823.29

Corsair Nautilus 360 RS ARGB İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Corsair Nautilus 360 RS ARGB İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Corsair Nautilus 240 RS ARGB (CW-9060092-WW) İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.670,36 TL
Corsair Nautilus 360 RS ARGB (CW-9060093-WW) İşlemci Soğutucu 3 fanlı 5.999,00 TL

Corsair Nautilus 360 RS ARGB İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

72.8 CFM
4.15 mm H2O
36 dBA
4 pin
Aydınlatma:
Var

Corsair Nautilus 360 RS ARGB İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 72.8 CFM
• Hava Basıncı 4.15 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 36 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 1700 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 3 fanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Radyatör Uzunluğu 275 mm
• Radyatör Genişliği 125 mm
• Radyatör Yüksekliği 125 mm
• Ağırlık 1.932 kg

Corsair Nautilus 360 RS ARGB İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.