Soğutma Türü:
Hava Akışı:
62.53 CFM
Hava Basıncı:
2.4 mm H2O
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
33.5 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin

Cougar Poseidon Elite 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyatları

Cougar CGR-PSDELRGB-B 240Poseidon 240 ARGB Sıvı Soğutma Sistemi SİYAH

Satıcı: Nepal Bilişim

3.695,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3695.12
Cougar Poseidon Elite 240 Argb 240Mm Intel-Amd Uyumlu Beyaz Sıvı Soğutucu (Cgr-Psdelrgb-W-240)

Satıcı: nepalbilişim

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3499.00
Cougar Poseidon Elite 240 ARGB CGR-PSDELRGB-B-240 240mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Nepal Bilişim

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 4009
Cougar Poseidon Elite 240Mm Argb Cgr-Psdelrgb-B-240 Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: vebingo

4.290,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 4290.70
Cougar CGR-PSDELRGB-B 240Poseidon 240 ARGB Sıvı Soğutma Sistemi SİYAH

Satıcı: vebingo

4.480,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 4480.12
Cougar Cgr-Psdelrgb-W Poseidon 240 Argb Sıvı Soğutma Sistemi (Beyaz) - Beyaz

Satıcı: Mazkar

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4499.00
COUGAR POSEIDON ELITE ARGB 240MM LIQUID COOLER SİYAH SIVI SOĞUTMA İŞLEMCİ

Satıcı: vebingo

4.655,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 4655.24
Cougar CGR-PSDELRGB-B 240Poseidon 240 ARGB Sıvı Soğutma Sistemi SİYAH

Satıcı: Nepal Bilişim

4.699,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 4699.06
COUGAR POSEIDON ELITE ARGB 240MM LIQUID COOLER SİYAH SIVI SOĞUTMA İŞLEMCİ

Satıcı: Nepal Bilişim

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 4899.00

Cougar Poseidon Elite 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Fiyat Geçmişi

Cougar Poseidon Elite 240 ARGB İşlemci Soğutucu Ürün Ailesi

Cougar Poseidon Elite 240 ARGB 2 adet (3MPSD240.0001) İşlemci Soğutucu 2 fanlı 3.499,00 TL
Cougar Poseidon Elite 360 ARGB 3 adet (3MPSD360.0001) İşlemci Soğutucu 3 fanlı 5.039,00 TL

Cougar Poseidon Elite 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Temel Özellikleri

62.53 CFM
2.4 mm H2O
33.5 dBA
4 pin
Aydınlatma:
Var
Güç Tüketimi (Fan):
3.6 W
Güç Tüketimi (Pompa):
4.2 W

Cougar Poseidon Elite 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 62.53 CFM
• Hava Basıncı 2.4 mm H2O
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 33.5 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2200 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Güç Tüketimi (Fan) 3.6 W
• Fan Sayısı 2 fanlı

POMPA ÖZELLİKLERİ

• Pompa Dönüş Hızı 2700 RPM
• Pompa Bağlantısı 3 pin
• PWM Pompa Yok
• Güç Tüketimi (Pompa) 4.2 W

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah
• Uzunluk 83 mm
• Genişlik 73 mm
• Yükseklik 51 mm
• Radyatör Uzunluğu 272 mm
• Radyatör Genişliği 121 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Cougar Poseidon Elite 240 ARGB İşlemci Soğutucu (2 adet) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.