Soğutma Türü:
Hava Akışı:
42 CFM
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
35 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Var

Dark AquaForce W360 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Dark AquaForce W360 360mm 3x12cm FRGB LED Fan + Pompa Intel & AMD Uyumlu Sıvı Soğutma Sistemi (DKCCW360)

Satıcı: Teknobiyotik

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 3009
Dark AquaForce W360 360mm Fixed RGB LEDli Sıvı Soğutma

Satıcı: Prime

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2899.00
Dark DKCCW360 AquaForce W360 360mm Fixed RGB LEDli Sıvı Soğutma

Satıcı: Hepsiburada | 17 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 2999.00
Dark Dkccw360 360Mm Rgb Sivi Sogutucu

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

3.440,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3440.10
Dark AquaForce 3x12cm FİXED RGB LED Fan + Pompa Intel & AMD Uyumlu 360mm Sıvı Soğutma Sistemi

Satıcı: Teknobiyotik

3.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 3749.00
Dark DKCCW360 AquaForce W360 360mm Fixed RGB LEDli Sıvı Soğutma

Satıcı: SMALLMAN

4.131,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 4131.46
DARK SIVI SOĞUTUCU DKCCW360 FRGB 360mm AquaForce

Satıcı: Smallman

4.290,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4290.25
Dark Dkccw360 Aquaforce W360 360Mm Fixed Rgb Ledli Sıvı Soğutma

Satıcı: Smallman

4.470,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4470.30
Dark AquaForce W360 360mm Fixed RGB LEDli Sıvı Soğutma

Satıcı: TEKNOMEDA

4.567,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4567.37
Dark AquaForce 3x12cm FİXED RGB LED Fan + Pompa Intel & AMD Uyumlu 360mm Sıvı Soğutma Sistemi

Satıcı: Smallman

4.638,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 4638.90
DARK SIVI SOĞUTUCU DKCCW360 FRGB 360mm AquaForce

Satıcı: TEKNOMEDA

4.858,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 4858.90

Dark AquaForce W360 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Dark AquaForce W360 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

42 CFM
35 dBA
4 pin
Var

Dark AquaForce W360 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 35 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 120 mm
• Fan Dönüş Hızı 2000 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 3 fanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Radyatör Uzunluğu 393 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Dark AquaForce W360 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.