Soğutma Türü:
Hava Akışı:
35 CFM
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
22 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Yok

Dark DKCCL170 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Dark L170 Intel Lga 1700 Soket Uyumlu,4 Pin Pwm Yatay Işlemci Soğutucu ( DKCCL170)

Satıcı: Teknobiyotik | 15 yorum

349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 349.00
Dark L170 Intel LGA 1700 Soket Uyumlu,4 pin PWM Yatay İşlemci Soğutucu (DKCCL170)

Satıcı: Teknobiyotik

349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 359
Dark L170 Intel Lga 1700 Soket Uyumlu,4 Pin Pwm Yatay Işlemci Soğutucu

Satıcı: Teknobiyotik

379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 379.00
Dark Dkccl170 Intel Lga1700 Uyumlu İşlemci Soğutucu

Satıcı: 2tbilgisayar

386,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 386.30
Dark L170 Intel Lga 1700 Soket Uyumlu,4 Pin Pwm Yatay Işlemci Soğutucu ( DKCCL170)

Satıcı: Hepsiburada | 15 yorum

399,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 409
Dark DKCCL170 Intel LGA1700 Uyumlu İşlemci Soğutucu

Satıcı: Patygoteknoloji

548,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 548.19
Dark DKCCL170 Intel LGA1700 Uyumlu İşlemci Soğutucu

Satıcı: SMALLMAN

564,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 564.73
Dark Dkccl170 Intel Lga1700 Uyumlu İşlemci Soğutucu

Satıcı: ONMARKTR

569,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 569.80
DARK DKCCL170 INTEL LGA1700 UYUMLU İŞLEMCİ FAN

Satıcı: Smallman

597,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 597.57
Dark DKCCL170 Intel LGA1700 Uyumlu İşlemci Soğutucu

Satıcı: SMALLMAN

641,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 641.69
Dark L170 Intel Lga 1700 Soket Uyumlu,4 Pin Pwm Yatay Işlemci Soğutucu

Satıcı: Smallman

655,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 655.42

Dark DKCCL170 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Dark DKCCL170 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

35 CFM
22 dBA
4 pin
Yok

Dark DKCCL170 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 22 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 92 mm
• Fan Dönüş Hızı 2400 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 1 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 90 mm
• Genişlik 90 mm
• Yükseklik 25 mm
• Ağırlık 160 g

Dark DKCCL170 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.