Soğutma Türü:
Hava Akışı:
35 CFM
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
22 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Yok

Dark DKCCL171 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Dark L171 Intel LGA 1700 Soket Uyumlu,4 pin PWM Yatay İşlemci Soğutucu ( DKCCL171)

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

431,59 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 441.59
Dark L171 Intel LGA 1700 Soket Uyumlu,4 pin PWM Yatay İşlemci Soğutucu (DKCCL171)

Satıcı: Teknobiyotik

431,59 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 441.59
Dark L171 DKCCL171 LGA 1700 Soket İşlemci Soğutucu

Satıcı: zekicocuk

486,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 486.49
Dark L171 DKCCL171 LGA 1700 Soket İşlemci Soğutucu

Satıcı: Teknobiyotik

505,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 505.08
Dark Intel LGA1700 Uyumlu Bakır Destekli İşlemci Soğutucu

Satıcı: Teknobiyotik

519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 519.00
Dark DKCCL171 Intel LGA1700 Uyumlu Bakır Destekli İşlemci Soğutucu

Satıcı: SMALLMAN

547,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 547.74
Dark Intel LGA1700 Uyumlu Bakır Destekli İşlemci Soğutucu

Satıcı: Smallman

636,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 636.36
Dark Intel Lga1700 Uyumlu Bakır Destekli İşlemci Soğutucu Dkccl171

Satıcı: pazareyle

669,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 669.20
Dark DKCCL171 Intel LGA1700 Uyumlu Bakır Destekli Işlemci Soğutucu

Satıcı: Smallman

694,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 694.83
Dark Dkccl171 Intel Lga1700 92Mm İşlemci Soğutucu

Satıcı: Arslan Bilgisayar

679,12 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 689.12

Dark DKCCL171 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Dark DKCCL171 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

35 CFM
22 dBA
4 pin
Yok

Dark DKCCL171 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Ses Seviyesi 22 dBA
• Fan Boyutu (Büyük) 92 mm
• Fan Dönüş Hızı 2400 RPM
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 1 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 90 mm
• Genişlik 90 mm
• Yükseklik 25 mm
• Ağırlık 160 g

Dark DKCCL171 İşlemci Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılan İşlemci Soğutucuları

Dark DKCCL171 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.