Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
300 W
Hava Akışı:
75 CFM
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Fan Ses Seviyesi:
20 dBA
Fan Dönüş Hızı:
Aydınlatma:
Var

Dark Freezer W362 2025 Edition İşlemci Soğutucu Fiyatları

Dark Freezer W362 2025 Edition 360MM 3X12CM Argb LED Fan + Sıcaklık Göstergeli Pompalı, 300W Tdp, LGA1700 - Am5 Uyumlu Sıvı Soğutma Sistemi (DKCCW362)

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

4.599,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 4599.08
Dark Freezer Dkccw362 Isi Göstergeli Sivi Sogutucu

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

4.636,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4636.00
Dark 360mm Freezer W362 Dkccw362 Rgb Sıvı Soğutmalı Am5-1851p İşlemci Fanı

Satıcı: Uzmanlarpc

4.938,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 4938.10
Dark 360mm Freezer W362 Dkccw362 Rgb Sıvı Soğutmalı Am5-1851p İşlemci Fanı

Satıcı: ebz

5.051,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 5051.71
DARK 360mm FREEZER W362 DKCCW362 RGB Sıvı Soğutmalı AM5-1851p İşlemci Fanı

Satıcı: onlinealisverisyap

5.237,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5237.32
Dark Freezer W362 2025 Edition Argb 360Mm Am5/1851P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.413,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5413.50
Dark Freezer W362 2025 Edition ARGB 360mm AM5/1851P Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu

Satıcı: LowellTeknoloji

5.667,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 5667.26
Dark Freezer W362 2025 Edition 360mm 3x12cm ARGB LED Fan + Sıcaklık Göstergeli Pompalı, 300W TDP, LGA1700 - AM5 Uyumlu Sıvı Soğutma Sistemi (DKCCW362)

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.770,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 5770.53

Dark Freezer W362 2025 Edition İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Dark Freezer W362 2025 Edition İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

300 W
75 CFM
20 dBA
Var

Dark Freezer W362 2025 Edition İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Sıvı Soğutmalı
• Hava Akışı 75 CFM
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 300 W
• Isı Borusu Yok
• Radyatör Alüminyum
• Taban Plakası Bakır

FAN ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü ARGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 60 mm
• Yükseklik 60 mm
• Radyatör Uzunluğu 397 mm
• Radyatör Genişliği 120 mm
• Radyatör Yüksekliği 27 mm

Dark Freezer W362 2025 Edition İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.