Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dark Freezer X120 2025 Edition Intel LGA1700 & AMD AM5 Uyumlu 120mm 4pin PWM Fanlı 65CFM 190W TDP 4x Isı Borusu, Direct Contact İşlemci Soğutucu
Satıcı: Hepsiburada | 137 yorum
1.640,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 1640.84
Dark DKCCX120 Frezeer 12CM İşlemci Fanı Satıcı: LowellTeknoloji
1.681,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 1681.66
Dark 120Mm Freezer X120 Dkccx120 Led Hava Soğutmalı İşlemci Fanı 1X Fanlı
Satıcı: Netsiparis
1.690,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 1690.20
Dark DKCCX120 Frezeer 12CM İşlemci Fanı Satıcı: ramazanmutlu
1.759,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 1759.92
Dark 120Mm Freezer X120 Dkccx120 Led Hava Soğutmalı Am5-1851P İşlemci Fanı
Satıcı: ramazanmutlu
1.824,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 1824.30