Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 27 yorum
649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 649.00 Dark Freezer X123 Fixed RGB Fanlı Kule Tipi Soğutucu (DKCCX123)Satıcı: Teknobiyotik
729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 729.00 DARK FREEZER X123 DKCCX123 HAVA SOĞUTMALI RGB İŞLEMCİ FANISatıcı: Ligorin
920,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 920.89 Dark DKCCX123 Freezer X123 Fixed 12cm FRGB Fanlı Kule Tipi AMD/INTEL İşlemci SoğutucusuSatıcı: Ligorin
979,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 979.69 DARK FREEZER X123 DKCCX123 HAVA SOĞUTMALI RGB İŞLEMCİ FANISatıcı: STARTTEKNOLOJİ
1.015,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 1015.76 DARK FREEZER X123 DKCCX123 HAVA SOĞUTMALI RGB İŞLEMCİ FANISatıcı: ileriportteknoloji
1.095,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 1095.75 DARK FREEZER X123 DKCCX123 HAVA SOĞUTMALI RGB İŞLEMCİ FANISatıcı: onlinealisverisyap
1.073,69 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 1083.69 DARK 120mm FREEZER X123 DKCCX123 RGB Hava Soğutmalı AM5-1200p İşlemci Fanı 1.145,02 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 1155.02