Soğutma Türü:
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):
95 W
Hava Akışı:
40 CFM
Fan Sayısı:
Fan Boyutu (Büyük):
Isı Borusu Sayısı:
2 adet
Fan Bağlantısı:
4 pin
Aydınlatma:
Yok

Dark Freezer X90 İşlemci Soğutucu Fiyatları

Dark Freezer X90 Intel 775/1156/1155/1150/1151 FM1/FM2/AM2+/AM3+ /AM4 Ryzen Uyumlu işlemci Soğutucu(DKCCX90)

Satıcı: Hepsiburada | 341 yorum

664,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 664.49
Dark DKCCX90 Freezer X90 Intel 775/1156/1155/1150/1151 FM1/FM2/AM2+/AM3+ /AM4 Ryzen Uyumlu işlemci

Satıcı: Teknobiyotik

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 659
Dark Dkccx90 Frezeer X90 İşlemci Fanı

Satıcı: Smallman

727,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 727.20
Dark Freezer X90 Intel 775/1156/1155/1150/1151 Fm1/Fm2/Am2+/Am3+ /Am4 Ryzen Uyumlu İşlemci Soğutucu

Satıcı: Netsiparis

730,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

4 730.70
Dark DKCCX90 Frezeer X90 İşlemci Fanı

Satıcı: SMALLMAN

703,39 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 713.39
Dark DKCCX90 Freezer X90 Intel/Amd/Ryzen 9.2 cmKırmızı Fanlı İşlemci Soğutucusu

Satıcı: netsiparis

770,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 770.12
Dark DKCCX90 Frezeer X90 İşlemci Fanı

Satıcı: SMALLMAN

799,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 799.24
Dark DKCCX90 Frezeer X90 İşlemci Fanı

Satıcı: netsipariş

806,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 806.10
Dark Frezeer X90 İşlemci Fanı LGA 775/1156/1155/1150/1151 FM1/FM2/AM3/AM2/AM2+

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

972,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 972.78
Dark Freezer X90, 92mm 4pin Pwm Fanlı, 2x Isı Borusu, Direkt Kontak Intel / Amd Uyumlu Işlemci Soğutucu

Satıcı: Teknobiyotik

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 999.00
DARK DARK 90mm Freezer X90 DKCCX90 Hava Soğutmalı İşlemci Fanı 65w

Satıcı: corebilgisayar

1.088,26 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

11 1098.26
Dark Freezer X90 Intel 1200/AM4/AM5 Işlemci Soğutucu Fan [DKCCX90]

Satıcı: Core Bilgisayar

1.153,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 1153.30

Dark Freezer X90 İşlemci Soğutucu Fiyat Geçmişi

Dark Freezer X90 İşlemci Soğutucu Temel Özellikleri

95 W
40 CFM
2 adet
4 pin
Yok

Dark Freezer X90 İşlemci Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Türü Fan Soğutmalı
• Hava Akışı 40 CFM
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 95 W
• Isı Borusu Bakır
• Isı Borusu Sayısı 2 adet
• Isı Borusu Kalınlığı 6 mm
• Radyatör Alüminyum

FAN ÖZELLİKLERİ

• Fan Boyutu (Büyük) 90 mm
• Fan Bağlantısı 4 pin
• PWM Fan Var
• Fan Sayısı 1 fanlı
• Fan Rulmanı Hidrolik Rulmanlı

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Yok
• Renk Seçenekleri Kırmızı
• Yükseklik 120 mm

Dark Freezer X90 İşlemci Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.